aleksejus djakonovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksejus djakonovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksejus djakonovas“.

Edgaras Venckaitis turnyre Lenkijoje – trečias

Lenkijoje vykusio 52-ojo tarptautinio Wladyslawo Pytlasinskio graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijoje iki 66 kg Lietuvos atstovas Edgaras Venckaitis užėmė trečiąją vietą. 23 metų lietuvis nugalėjo du Lenkijos imtynininkus, tačiau ketvirtfinalyje nusileido būsimam turnyro nugalėtojui 24 metų vokiečiui Markusui Thaetneriui, kuris 2007 metų Europos čempionate buvo trečias.
2009-08-17

Lietuvos imtynių čempionatas – kas mes iššūkį pripažintiems meistrams?

Imtynininkams artėja pagrindinės Lietuvos metų varžybos - šalies imtynių čempionatas. Vasario 7 dieną sostinėje ant trijų imtynių kilimų kovos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių meistrai. Graikų-romėnų imtynių varžybos organizuojamos 64-tą kartą. „Klasikų“ čempionate dėl nugalėtojų vardų  tradiciškai dalyvaus atletai iš visų didmiesčių bei Visagino, Kazlų Rūdos, Anykščių, Šiaulių, Tauragės, Joniškio miestų bei rajonų.
2009-01-29

Lietuvos imtynininkai Suomijoje iškovojo net keturis medalius

Suomijoje vykusiame 30-ajame tarptautiniame Herman Kare graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos atstovai iškovojo keturis medalius, o komandų įskaitoje mūsiškiai užėmė trečiąją vietą, skelbiama Lietuvos imtynių federacijos pranešime spaudai. Sidabro medalį pelnė Svajūnas Adomaitis (svorio kategorija iki 60 kg), o Edgaras Venckaitis (iki 66 kg), Aleksandras Kazakevičius (iki 74 kg) ir Artūras Jankauskas (iki 96 kg) iškovojo bronzos apdovanojimus.
2009-01-12

Tarptautiniame imtynių turnyre – lietuvio V. Lukaševičiaus triumfas

Gardine (Baltarusija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybose puikiai kovojo Vladislavas Lukaševičius. Vilnietis įveikė visus varžovus ir iškovojo pirmą vietą svorio kategorijoje iki 84 kilogramų.
2008-12-17

Lietuviams – prestižinio turnyro laurai

Tarptautinio graikų-romėnų imtynių turnyro, surengto pasaulio čempiono Rimanto Bagdono garbei, nugalėtoja tapo Lietuvos rinktinė, iškovojusi du aukso, vieną sidabro ir šešis bronzos medalius. Savaitgalį Vilniuje septintą kartą organizuotame turnyre ant aukščiausiojo prizininkų pakylos laiptelio užlipo lygių svorio kategorijoje iki 120 kg neturėjęs Pekino olimpiados bronzos medalininkas Mindaugas Mizgaitis, o tarp lengvesnių sportininkų (iki 66 kg) visus varžovus pranoko Aleksejus Djakonovas.
2008-12-01

Lietuvos imtynininkas Europos čempionate užėmė 8 vietą

Suomijoje vykstančiame Europos graikų-romėnų imtynių čempionate šeštadienį aštuntą vietą svorio kategorijoje iki 84 kg užėmė Vladislavas Lukaševičius. Pirmoje kovoje nugalėjęs austrą Hannesą Haringą V. Lukaševičius jau aštuntfinalyje nusileido vėliau čempionu tapusiam turkui Nazmi Avlucai. Pirmoje paguodos turnyro kovoje Lietuvos imtynininkas įveikė bulgarą Ivaną Yabandzievą, tačiau dvikovą dėl septintosios vietos pralaimėjo baltarusiui Andrejus Baranovskiui ir liko aštuntas.
2008-04-06

M. Ežerskiui – pasaulio kariškių sporto žaidynių bronza

Pirmąjį medalį pasaulio kariškių sporto žaidynių istorijoje Lietuvai iškovojo graikų-romėnų imtynių atstovas Mindaugas Ežerskis.Indijoje vykstančiose IV pasaulio kariškių žaidynėse antradienį M. Ežerskis užėmė trečią vietą svorio kategorijoje iki 96 kilogramų.
2007-10-16

M. Ežerskio pergalė graikų-romėnų imtynių turnyre Minske

Baltarusijos sostinėje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre olimpiniam čempionui Olegui Karavajevui paminėti dalyvavo 130 sportininkų iš Baltarusijos, Izraelio, Rusijos, Ukrainos, Latvijos, Prancūzijos bei Lietuvos.Pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 96 kilogramų užėmė Mindaugas Ežerskis, visas turnyro kovas laimėjęs įtikinamai.
2007-05-23

Mindaugo Ežerskio „lemputė“ užgesino olimpiados prizininką

Minske (Baltarusija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybos, kuriose dalyvavo 130 sportininkų iš Baltarusijos , Izraelio, Rusijos, Ukrainos, Latvijos, Prancūzijos ir Lietuvos, organizuojamos olimpiniam čempionui Olegui Karavajevui paminėti.Pirmą vietą svorio kategorijoje iki 96 kilogramų užėmė Mindaugas Ežerskis. Visas turnyro kovas Mindaugas laimėjo įtikinamai.
2007-05-23

M. Ežerskis iškovojo kelialapį į Atėnus

Serbijoje ir Juodkalnijoje vykstančiame pirmajame graikų-romėnų imtynių olimpiniame atrankos turnyre Lietuvos atstovas Mindaugas Ežerskis svorio kategorijoje iki 96 kg nugalėjo keturis varžovus ir, patekęs į pusfinalį, iškovojo teisę dalyvauti Atėnų olimpinėse žaidynėse.