Pirmąjį medalį pasaulio kariškių sporto žaidynių istorijoje Lietuvai iškovojo graikų-romėnų imtynių atstovas Mindaugas Ežerskis.

Indijoje vykstančiose IV pasaulio kariškių žaidynėse antradienį M. Ežerskis užėmė trečią vietą svorio kategorijoje iki 96 kilogramų.

Pirmoje kovoje Lietuvos atletas nugalėjo indą Kumarą Ashoką, ketvirtfinalyje įveikė Aydiną Safarovą iš Azerbaidžano, tačiau pusfinalyje nusileido sidabrą iškovojusiam graikui Georgiosui Koutsioubasui, kurie vėliau finale turėjo pripažinti turko Mehmeto Ozalo pranašumą.

Dvikovoje dėl bronzos medalio M. Ežerskis nugalėjo amerikietį Jimą Phillipsą.

Nepasisekė kitiem dviems antradienį startavusiems imtynininkams: Antonas Audickas (55 kg) pirmoje kovoje nusileido korėjiečiui Eun Chului ir paguodos imtyje turėjo pripažinti baltarusio Maksimo Kažanskio pranašumą, o Aleksejus Djakonovas (66 kg) jau pirmąją dvikovą pralaimėjo turkui Duyarui Sinanui.