Lietuvos veterinarijos akademijos sporto salėje vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų graikų-romėnų imtynių studentų čempionatas.

Pirmenybių nugalėtoja tapo Kauno technologijos universiteto komanda (komandos vadovas Kęstutis Raškevičius), antrąją vietą užėmė Mykolo Riomerio universiteto sportininkai (komandos vadovas Gintaras Bukauskas), treti liko Lietuvos veterinarijos akademijos imtynininkai (komandos vadovas Algis Raupelis).

96 kg   Aldas Lukošaitis (Kauno technologijos universitetas);

120 kg  Edvinas Mačerinskas (Vilniaus Gedimino technikos universitetas).

Pagal meistriškumą lygių nebuvo 2007 metų pasaulio ir Europos čempionatų prizininkui Valdemarui Venckaičiui. Savo svorio kategorijose pergales be didelio vargo iškovojo Aleksandras Kazakevičius bei Aldas Lukošaitis.

Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionate dalyvavo 35 imtynininkai iš septynių Vilniaus ir Kauno universitetų.