Estijos sostinėje Taline vykusiame tarptautiniame Georgijaus Luricho graikų-romėnų imtynių turnyre pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas Valdemaras Venckaitis užėmė antrąją vietą.

Lietuvis svorio kategorijoje iki 74 kg nugalėjo estą Hardą Totsą (Hardo Toots), Rusijos atstovą Zemlichaną Murtazalijevą ir savo treniruočių partnerį Andrių Putną. Deja, dėl patirtos kojos traumos finalinė kova neįvyko ir pergalė buvo įskaityta Adlanui Murtazalijevui iš Rusijos.

„Jau prieš varžybas mačiau, kad Valdemaras šlubčioja, o po trijų kovų pėda ištino, todėl nusprendžiau nerizikuoti ir finalinės imties atsisakiau“, - sakė Lietuvos rinktinės treneris Ruslanas Vartanovas.

Penktąsias vietas užėmė Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai Eivydas Sekus (iki 66 kg), A. Putna (iki 74 kg) ir Gintaras Pateriabas (iki 84 kg). Marijus Grigelis (iki 120 kg) liko šeštas, o Vladislavas Lukaševičius (iki 84 kg) - aštuntas.

Turnyre dalyvavo 57 sportininkai iš Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Rusijos ir Lietuvos.