gintaras pateriabas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintaras pateriabas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintaras pateriabas“.

Estijoje Valdemaras Venckaitis buvo antras

Estijos sostinėje Taline vykusiame tarptautiniame Georgijaus Luricho graikų-romėnų imtynių turnyre pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas Valdemaras Venckaitis užėmė antrąją vietą. Lietuvis svorio kategorijoje iki 74 kg nugalėjo estą Hardą Totsą (Hardo Toots), Rusijos atstovą Zemlichaną Murtazalijevą ir savo treniruočių partnerį Andrių Putną. Deja, dėl patirtos kojos traumos finalinė kova neįvyko ir pergalė buvo įskaityta Adlanui Murtazalijevui iš Rusijos.
2009-04-27

Vilniuje įvyko atvirasis graikų-romėnų imtynių čempionatas

Vilniuje vyko atviros miesto graikų-romėnų imtynių pirmenybės. Varžybose kovojo vaikų, jaunučių ir jaunių amžiaus grupių sportininkai. Į sostinės pirmenybes atvyko svečiai iš Lenkijos, todėl varžybos įgijo tarptautinio turnyro statusą. Ant kilimo teisėjavo treneriai, kuriems  arbitro amatas pravers būsimose  artėjančiose šalies vaikų ir jaunučių imtynių pirmenybėse bei įvairiuose turnyruose.
2009-02-17

Tarptautiniame imtynių turnyre – lietuvio V. Lukaševičiaus triumfas

Gardine (Baltarusija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybose puikiai kovojo Vladislavas Lukaševičius. Vilnietis įveikė visus varžovus ir iškovojo pirmą vietą svorio kategorijoje iki 84 kilogramų.
2008-12-17

Europos jaunių čempionate Lietuvos imtynininkai medalių nenuskynė

Daugpilyje vykusiame Europos jaunių čempionate Lietuvos imtynių specialistai nekantriai laukė graikų-romėnų imtynininkų pasirodymo. Kaip pastaruoju metu tapo įprasta, mūsų šalies treneriai į varžybas delegavo pilnos sudėties komandą – sportininkai kovojo kiekvienoj iš dešimties svorio kategorijų. Gausus būrys žiūrovų mėgavosi lietuvių, kurių pagrindą sudarė Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai, kovomis. Deja, šį kartą nei vienam iš atletų nepavyko užkopti ant prizininkų garbės pakylos.
2008-07-08

Jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre Lenkijoje lietuviai pelnė tris medalius

Tarptautiniame graikų-romėnų imtynių jaunių turnyre Lenkijoje lietuviams pavyko iškovojo tris medalius. Svorio kategorijoje iki 120 kg (13 dalyvių) sidabro medalį pelnė Marijus Grygelis iš Kuršėnų. Trečiąją vietą tarp dešimties dalyvių svorio kategorijoje iki 42 kg iškovojo joniškietis Dalius Adomaitis. Svorio kategorijoje iki 69 kg (14 dalyvių) bronzos medaliu tenkinosi vilnietis Erikas Meškunecas.
2007-03-23

Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunių startai Lenkijoje

Lenkijoje  Kostrzyno mieste vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunių turnyras. Svorio kategorijoje iki 42 kg (10 dalyvių)  3 vietą iškovojo joniškietis Dalius Adomaitis. Jis startavo sėkmingai, pasiekęs dvi nelengvas pergales. Vėliau dėl patekimo į finalą  rezultatu 4: 5 pralaimėjo finalistui iš Lenkijos.  Imtyje dėl trečios vietos nepaliko vilčių savo varžovui. Reikia pažymėti, kad iš Lietuvos atstovų šiame turnyre Dalius kovojo geriausiai.
2007-03-23

Jaunieji Lietuvos imtynininkai dalijosi kelialapius į Europos čempionatą

Savaitgalį 100 jaunųjų (1990-1993 metų gimimo) šalies imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Visagino, Marijampolės, Kazlų Rūdos savivaldybių, Joniškio, Šiaulių, Tauragės bei Anykščių rajonų Šiauliuose kovojo dėl Lietuvos pirmenybių apdovanojimų bei kelialapių į Europos jaunių čempionatą Varšuvoje (Lenkija) liepos 27-29 dienomis.