vladislavas lukaševičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladislavas lukaševičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladislavas lukaševičius“.

Imtynininkas V. Lukaševičius pralaimėjo aštuntfinalyje

Danijoje vykstančio pasaulio imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijos iki 84 kg aštuntfinalyje šeštadienį 23-ejų metų Vladislavas Lukaševičius 3:10 (1:5/2:2/0:3) pralaimėjo 19-mečiui Dominikos atstovui Chosė Antonijui Ariasui Paredesui (Jose Antonio Arias Paredes). Dominikos atletas pralaimėjo ketvirtfinalyje ir Lietuvos imtynininkas neteko galimybės kovoti paguodos turnyre.
2009-09-26

Imtynininkas V. Lukaševičius laimėjo pirmąją kovą

Danijoje vykstančio pasaulio imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijos iki 84 kg šešioliktfinalyje šeštadienį 23-ejų metų Vladislavas Lukaševičius 6:0 (2:0/4:0) nugalėjo 26-erių metų ispaną Pedrą Garsiją (Pedro Garcia). Aštuntfinalyje mūsų šalies atstovas susitiks su 19-mečiu Dominikos atletu Chosė Antonijumi Ariasu Paredesu (Jose Antonio Arias Paredes). Tuo tarpu svorio kategorijos iki 60 kg šešioliktfinalyje 24-erių metų Svajūnas Adomaitis 1:2 (0:1/1:1) nusileido ...
2009-09-26

Lietuvos imtynininkai sužinojo varžovus

Danijoje vykstančio pasaulio imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijos iki 120 kg šešioliktfinalyje sekmadienį Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas 29-erių metų Mindaugas Mizgaitis kovos su 22-ejų metų serbu Radomiru Petkovičiumi. Taip lėmė šeštadienį po svėrimo ištraukti burtai.
2009-09-26

Lietuvio varžovas – buvęs Europos čempionas

Danijoje vykstančio pasaulio imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijos iki 60 kg šešioliktfinalyje šeštadienį 24-erių metų Svajūnas Adomaitis kovos su 2007 metų Europos čempionu 28-erių metų rumunu Eusebiu Diaconu. Taip lėmė penktadienį ištraukti burtai. Svorio kategorijos iki 84 kg šešioliktfinalyje 23-ejų metų Vladislavas Lukaševičius kovos su 26-erių metų ispanu Pedro Garcia.
2009-09-25

Edgaras Venckaitis turnyre Lenkijoje – trečias

Lenkijoje vykusio 52-ojo tarptautinio Wladyslawo Pytlasinskio graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijoje iki 66 kg Lietuvos atstovas Edgaras Venckaitis užėmė trečiąją vietą. 23 metų lietuvis nugalėjo du Lenkijos imtynininkus, tačiau ketvirtfinalyje nusileido būsimam turnyro nugalėtojui 24 metų vokiečiui Markusui Thaetneriui, kuris 2007 metų Europos čempionate buvo trečias.
2009-08-17

Estijoje Valdemaras Venckaitis buvo antras

Estijos sostinėje Taline vykusiame tarptautiniame Georgijaus Luricho graikų-romėnų imtynių turnyre pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas Valdemaras Venckaitis užėmė antrąją vietą. Lietuvis svorio kategorijoje iki 74 kg nugalėjo estą Hardą Totsą (Hardo Toots), Rusijos atstovą Zemlichaną Murtazalijevą ir savo treniruočių partnerį Andrių Putną. Deja, dėl patirtos kojos traumos finalinė kova neįvyko ir pergalė buvo įskaityta Adlanui Murtazalijevui iš Rusijos.
2009-04-27

Iš turnyro Prancūzijoje – su dviem medaliais

Paryžiaus priemiestyje Creteile vyko tradicinis graikų-romėnų imtynių turnyras, kuriame eilinį kartą sėkmingai pasirodė mūsų šalies atletai. Sidabro medalį svorio kategorijoje iki 84 kilogramų iškovojo vilnietis Vladislavas Lukaševičius. Buvęs tauragiškis Svajūnas Adomaitis užėmė trečią vietą svorio kategorijoje iki 60 kilogramų. Tai jau bene šeštas vojažas į šias varžybas ir nei karto mūsiškiai negrįžo tuščiomis.
2009-02-11

Tarptautiniame imtynių turnyre – lietuvio V. Lukaševičiaus triumfas

Gardine (Baltarusija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybose puikiai kovojo Vladislavas Lukaševičius. Vilnietis įveikė visus varžovus ir iškovojo pirmą vietą svorio kategorijoje iki 84 kilogramų.
2008-12-17

Lietuviams – prestižinio turnyro laurai

Tarptautinio graikų-romėnų imtynių turnyro, surengto pasaulio čempiono Rimanto Bagdono garbei, nugalėtoja tapo Lietuvos rinktinė, iškovojusi du aukso, vieną sidabro ir šešis bronzos medalius. Savaitgalį Vilniuje septintą kartą organizuotame turnyre ant aukščiausiojo prizininkų pakylos laiptelio užlipo lygių svorio kategorijoje iki 120 kg neturėjęs Pekino olimpiados bronzos medalininkas Mindaugas Mizgaitis, o tarp lengvesnių sportininkų (iki 66 kg) visus varžovus pranoko Aleksejus Djakonovas.
2008-12-01

Lietuvos imtynininkas Europos čempionate užėmė 8 vietą

Suomijoje vykstančiame Europos graikų-romėnų imtynių čempionate šeštadienį aštuntą vietą svorio kategorijoje iki 84 kg užėmė Vladislavas Lukaševičius. Pirmoje kovoje nugalėjęs austrą Hannesą Haringą V. Lukaševičius jau aštuntfinalyje nusileido vėliau čempionu tapusiam turkui Nazmi Avlucai. Pirmoje paguodos turnyro kovoje Lietuvos imtynininkas įveikė bulgarą Ivaną Yabandzievą, tačiau dvikovą dėl septintosios vietos pralaimėjo baltarusiui Andrejus Baranovskiui ir liko aštuntas.