Italijoje pasibaigusiame graikų-romėnų imtynių olimpiniame atrankos turnyre antrąją vietą svorio kategorijoje iki 120 kg užėmė Mindaugas Mizgaitis. Sidabrą iškovojusiam Lietuvos imtynininkui atiteko ir kelialapis į Pekino vasaros olimpines žaidynes.

22 atletų varžybų aštuntfinalyje M. Mizgaitis nugalėjo kroatą Antoną Doką, ketvirtfinalyje įveikė lenką Mareką Mikulskį, pusfinalyje privertė pasiduoti vokietį Marco Schmidtą ir tik finale turėjo pripažinti nugalėtoju tapusio graiko Panagiočio Papadopouloso pranašumą.

Bronzos medalius šioje svorio kategorijoje iškovojo lietuvio nugalėtas lenkas M. Mikulskis bei Azerbaidžano imtynininkas Antonas Botevas.

Be M. Mizgaičio, Pekino olimpiniame graikų-romėnų imtynių turnyre varžysis dar du Lietuvos atstovai - pasaulio pirmenybių prizininkais tapę bei olimpinius kelialapius iškovoję Valdemaras Venckaitis (74 kg) ir Mindaugas Ežerskis (96 kg).