Penktadienį Italijoje prasidėjusiame graikų-romėnų imtynių kvalifikaciniame turnyre nepavyko kelialapio į Pekino olimpiadą iškovoti Svajūnui Adomaičiui, kuris liko septintas svorio kategorijoje iki 55 kg.

Pirmajame rate lietuvis nugalėjo tadžiką Šachiną Gasymovą, aštuntfinalyje įveikė turką Bayramą Ozdemirą, tačiau ketvirtfinalyje turėjo pripažinti lenko Mariuszo Loso pranašumą.

Tik dvidešimtas svorio kategorijoje iki 84 kg liko Laimutis Adomaitis. Jis jau pirmoje kovoje nusileido atrankos turnyrą laimėjusiam prancūzui Meloninui Noumonvi, o paguodos kovą pralaimėjo graikui Alexanrosui Poikilidisui.

Šeštadienį dėl keturių kelialapių savo svorio kategorijose varžysis Edgaras Venckaitis (60 kg) ir Aleksandras Kazakevičius (66 kg).

Pekino olimpiniame graikų-romėnų imtynių turnyre jau tikrai varžysis pasaulio pirmenybių prizininkais tapę ir olimpinius kelialapius iškovoję Valdemaras Venckaitis (74 kg) ir Mindaugas Ežerskis (96 kg).