laimutis adomaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laimutis adomaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laimutis adomaitis“.

Europos čempionę iš Švedijos sužavėjęs kaunietis su trenksmu grįžo ant imtynių kilimo

Panevėžyje vykusiame Lietuvos imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių turnyre bene didžiausią netikėtumą pateikė Eividas Stankevičius. Prieš varžybas 22-ejų metų kaunietis nebuvo laikomas favoritu, o nugalėtojų laurai svorio kategorijoje iki 85 kilogramų iš anksto buvo kabinami joniškiečiui Juliui Matuzevičiui ir namų arenoje kovosiančiam Martynui Nemsevičiui.
2017-01-31

L. Adomaitis lygioje kovoje nusileido Baltarusijos atletui

Budapešte tęsiasi pasaulio imtynių čempionatas. Pirmoje svorio kategorijos iki 84 kilogramų imtyje Laimutis Adomaitis susitiko su Džavidu Gamzatovu iš Baltarusijos. Pradėjęs kovoti aukštu tempu Laimutis netrukus Laimutis įgyjo pranašumą, nes baltarusį teisėjai įspėjo už pasyvumą. Kiek atleidęs vadeles Adomaitis pats buvo įspėtas. Techninių veiksmų ilgai laukti neteko. Baltarusis pričiupo eilinį kartą priekyje paliktą galvą ir nubloškė Adomaitį į parterį bei tęsė ataką.
2013-09-22

Pasaulio imtynių čempionatas: pirmoje L. Adomaičio dvikovoje – gerai pažįstamas baltarusis

Budapešte tęsiasi pasaulio imtynių čempionatas. Savaitgalį ant keturių Laszlo Pappo arenos imtynių kilimų kovos graikų-romėnų imtynių meistrai. Po svėrimo savo varžovą sužinojo vienintelis iš lietuviško kvarteto šeštadienį kovosiantis Laimutis Adomaitis. Svorio kategorijoje iki 84 kilogramų Laimutis pečius surems su Džavidu Gamzatovu iš Baltarusijos. „Šį 23 metų vaikiną puikiai žinau. Dažnai su juo teko susidurti įvairiose treniruočių stovyklose.
2013-09-21

Vilniuje prasideda Europos imtynių čempionatas

Šiandien Vilniuje, „Utenos“ pramogų arenoje, prasideda Europos imtynių čempionatas, kuris mūsų šalyje vyks pirmą kartą. Lietuvos garbę jame gins 19 sportininkų. Kaip jie nusiteikę, kokius tikslus sau kelia ir ar tikisi medalių? Pasirengę rimtoms kovoms Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinės treneris Ruslanas Vartanovas tikina, kad mūsų šalies imtynininkai ir treneriai atsakingai ruošiasi varžyboms bei sieks nenuvilti savo gerbėjų.
2009-03-30

Europos imtynių čempionate Vilniuje – per 400 sportininkų

Kovo 31 - balandžio 5 dienomis Vilniuje, „Utenos“ pramogų arenoje, vyksiančiame Europos imtynių čempionate laukiama daugiau nei 400 sportininkų iš 39 šalių. Graikų-romėnų imtynėms užregistruoti 174 atletai iš 34 valstybių, laisvosioms imtynėms - 131 sportininkas iš 30 šalių, o moterų imtynėms - 108 dalyvės iš 27 šalių.
2009-03-12

Lietuvos imtynių čempionatas – kas mes iššūkį pripažintiems meistrams?

Imtynininkams artėja pagrindinės Lietuvos metų varžybos - šalies imtynių čempionatas. Vasario 7 dieną sostinėje ant trijų imtynių kilimų kovos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių meistrai. Graikų-romėnų imtynių varžybos organizuojamos 64-tą kartą. „Klasikų“ čempionate dėl nugalėtojų vardų  tradiciškai dalyvaus atletai iš visų didmiesčių bei Visagino, Kazlų Rūdos, Anykščių, Šiaulių, Tauragės, Joniškio miestų bei rajonų.
2009-01-29

Dėl olimpinių kelialapių kovos trys Lietuvos graikų-romėnų imtynininkai

Penktadienį Novi Sade (Serbija) prasideda antrasis graikų-romėnų imtynių atrankos į Pekiną vasaros olimpines žaidynes turnyras. Į lemiamą mūšį dėl paskutiniųjų olimpinių kelialapių stoja Laimutis Adomaitis. Burtų valia buvęs joniškietis, o šiuo metu Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis svorio kategorijos iki 84 kilogramų pirmojoje imtyje susitiks su Idreesu Fazalu Rahmanu iš Kataro. Teisę vykti į Pekiną iškovos trys geriausi atletai kiekvienoje svorio kategorijoje.
2008-05-23

S. Adomaitis graikų-romėnų imtynių olimpiniame atrankos turnyre - septintas

Penktadienį Italijoje prasidėjusiame graikų-romėnų imtynių kvalifikaciniame turnyre nepavyko kelialapio į Pekino olimpiadą iškovoti Svajūnui Adomaičiui, kuris liko septintas svorio kategorijoje iki 55 kg. Pirmajame rate lietuvis nugalėjo tadžiką Šachiną Gasymovą, aštuntfinalyje įveikė turką Bayramą Ozdemirą, tačiau ketvirtfinalyje turėjo pripažinti lenko Mariuszo Loso pranašumą. Tik dvidešimtas svorio kategorijoje iki 84 kg liko Laimutis Adomaitis.
2008-05-10

M. Ežerskio auksas tarptautiniame turnyre

Pasaulio imtynių vicečempionas Mindaugas Ežerskis tapo tarptautinio graikų-romėnų imtynių turnyro nugalėtoju. Paryžiaus priemiestyje Creteile vykusiame „Cristo lutte“ imtynių turnyre sėkmingai pasirodė dar du mūsų šalies atletai. Vilniaus imtynių klubo auklėtiniai Aleksandras Kazakevičius ir Laimutis Adomaitis iškovojo sidabro medalius. Nepilnos sudėties Lietuvos rinktinė tarp devyniolikos komandų iš keturiolikos šalių užėmė penktą vietą.
2008-01-29

Lietuvos imtynininkams – dar du bronzos medaliai

Pasaulio kariškių žaidynėse bronzos medalius iškovojo imtynininkai Svajūnas bei Laimutis Adomaičiai. Pirmoje svorio kategorijos iki 60 kilogramų kovoje Atėnų olimpinių žaidynių dalyvis S.Adomaitis nugalėjo Hamidą Soorianą iš Irano. Kitą varžovą – Indijos atletą Ajitą Singhą lietuvis taipogi įveikė aiškia persvara. Trečioje imtyje buvusiam tauragiškiui teko pripažinti Europos čempionato prizininko Aleksejaus Ševcovo iš Rusijos pranašumą.