Rusijos mieste Rostove prie Dono pasibaigusiame Europos jaunių graikų-romėnų imtynių čempionate Lietuvos atstovai iškovojo tris medalius, patvirtindami, kad mūsiškiai šioje sporto šakoje užima vis tvirtesnes pozicijas.

Prie šeštadienį iškovoto aukso, kurį pelnė Vilniaus olimpinio sporto centro auklėtinis Aleksandras Kazakevičius (svorio kategorija iki 50 kg), sekmadienį Laimutis Adomaitis (76 kg) pridėjo sidabrą, o Aleksejus Školinas (63 kg) pelnė bronzą. Abu jie taip pat treniruojasi LOSC.

L. Adomaitis iki finalo visas kovas laimėjo anksčiau laiko, tačiau lemiamoje dvikovoje kiek "perdegė" ir turėjo nusileisti gruzinui.

Kovoje dėl bronzos A. Školinas nugalėjo pajėgų Armėnijos imtynininką.Čempionate dalyvavo 188 sportininkai iš 30 šalių.