aleksejus školinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksejus školinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksejus školinas“.

Graikų-romėnų imtynėse triumfavo vilniečiai, o laisvosiose – klaipėdiečiai

Sekmadienį Vilniaus lengvosios atletikos manieže pasibaigusiame Lietuvos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių čempionate favoritai pateisino lūkesčius ir iškovojo lauktas pergales. Graikų-romėnų imtynių čempionate vilniečiai triumfavo net šešiose iš aštuonių svorio kategorijų, o laisvųjų imtynių pirmenybėse penkias pergales iš septynių šventė klaipėdiečiai. Iš viso čempionate, kuris buvo skirtas Lietuvos imtynių 80-mečiui, dalyvavo 200 imtynininkų.
2004-01-12

Iš Rostovo - trys imtynininkų medaliai

Rusijos mieste Rostove prie Dono pasibaigusiame Europos jaunių graikų-romėnų imtynių čempionate Lietuvos atstovai iškovojo tris medalius, patvirtindami, kad mūsiškiai šioje sporto šakoje užima vis tvirtesnes pozicijas. Prie šeštadienį iškovoto aukso, kurį pelnė Vilniaus olimpinio sporto centro auklėtinis Aleksandras Kazakevičius (svorio kategorija iki 50 kg), sekmadienį Laimutis Adomaitis (76 kg) pridėjo sidabrą, o Aleksejus Školinas (63 kg) pelnė bronzą. Abu jie taip pat treniruojasi LOSC.
2003-07-07

Lietuvos imtynininkai - tarptautinio turnyro Lenkijoje nugalėtojai

Laimutis Adomatis ir Aleksejus Školinas tapo tarptautinio "Poland Open" graikų-romėnų imtynių jaunių turnyro nugalėtojais, o Lietuvos rinktinė komandinėje įskaitoje užėmė antrąją vietą. Lenkijos Kosčyno prie Oderio mieste vykusiame turnyre dalyvavo dvidešimt keturios komandos iš Čekijos, Vokietijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Lietuvos. Septyniolikmetis Lietuvos čempionas L.Adomaitis ir toliau stebina imtynių specialistus.