Pasaulio kariškių žaidynėse bronzos medalius iškovojo imtynininkai Svajūnas bei Laimutis Adomaičiai. Pirmoje svorio kategorijos iki 60 kilogramų kovoje Atėnų olimpinių žaidynių dalyvis S.Adomaitis nugalėjo Hamidą Soorianą iš Irano.

Kitą varžovą – Indijos atletą Ajitą Singhą lietuvis taipogi įveikė aiškia persvara. Trečioje imtyje buvusiam tauragiškiui teko pripažinti Europos čempionato prizininko Aleksejaus Ševcovo iš Rusijos pranašumą. Tačiau rusas, atkeliavęs iki finalo, suteikė Svajūnui šansą kovoti dėl trečios vietos. Paguodos kovoje S.Adomaitis nepasigailėjo minskiečio Jurijaus Dubinino. Baltarusio mentės buvo prispaustos prie kilimo po trijų minučių kovos.

Lemiamoje imtyje dėl bronzos Svajūnas įveikė atletą iš Vokietijos Sebastianą Moeserį. “Po pralaimėjimo rusui suėmė siutas. Buvau piktas ant viso pasaulio, o labiausiai ant savęs. Daviau sau žodį, kad be medalio namo negrįšiu. Pavyko“, - po varžybų džiaugėsi Svajūnas.

Tuo tarpu Laimutis Adomaitis svorio kategorijoje iki 84 kg nugalėjo kroatą Nenadą Gugojų, kiną Alatoną Xinganą ir slovaką Atillą Batky, o pusfinalyje pralaimėjo žaidynių vicečempionu tapusiam Andrejui Baranovskiui iš Baltarusijos.

Dvikovoje dėl bronzos medalio lietuvis įveikė Kung Rok Parką iš Pietų Korėjos.

Lietuvos imtynininkai savo kolekcijoje jau turi 3 apdovanojimas. Vakar trečią vietą varžybose iškovojo pasaulio imtynių sidabro medalio laimėtojas Mindaugas Ežerskis. Šiandien per žingsnį nuo nugalėtojų pakylos liko 4 vietą svorio kategorijoje per 120 kg užėmęs Mindaugas Mizgaitis.