Slovėnijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių "Grand Prix" turnyre Valdemaras Venckaitis buvo pripažintas geriausiu imtynininku jaunimo amžiaus grupėje.

Svorio kategorijos iki 66 kg finale Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis aiškia persvara (10:0) įveikė varžovą iš Bulgarijos.

Svorio kategorijoje iki 84 kg turnyro nugalėtoju tapo Stanislovas Volotkevičius, sidabro medaliu apdovanotas Edgaras Rapsiukevičius, o trečias liko Andrius Trukšinas.

Jaunių amžiaus grupėje nugalėtojais tapo Aleksandras Kazakevičius (54 kg), Vladimiras Myza (58 kg), Laimutis Adomaitis (76 kg) ir Robertas Budrys (85 kg).

Valdas Rudauskas svorio kategorijoje iki 54 kg buvo trečias. Turnyre Slovėnijoje dalyvavo 120 sportininkų iš dvylikos valstybių.