vladimiras myza

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladimiras myza“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladimiras myza“.

Lietuvos imtynininkai - tarptautinio turnyro Lenkijoje nugalėtojai

Laimutis Adomatis ir Aleksejus Školinas tapo tarptautinio "Poland Open" graikų-romėnų imtynių jaunių turnyro nugalėtojais, o Lietuvos rinktinė komandinėje įskaitoje užėmė antrąją vietą. Lenkijos Kosčyno prie Oderio mieste vykusiame turnyre dalyvavo dvidešimt keturios komandos iš Čekijos, Vokietijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Lietuvos. Septyniolikmetis Lietuvos čempionas L.Adomaitis ir toliau stebina imtynių specialistus.
2003-04-29

Lietuvos imtynininkai Slovėnijoje iškovojo šešis aukso medalius

Slovėnijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių "Grand Prix" turnyre Valdemaras Venckaitis buvo pripažintas geriausiu imtynininku jaunimo amžiaus grupėje. Svorio kategorijos iki 66 kg finale Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis aiškia persvara (10:0) įveikė varžovą iš Bulgarijos. Svorio kategorijoje iki 84 kg turnyro nugalėtoju tapo Stanislovas Volotkevičius, sidabro medaliu apdovanotas Edgaras Rapsiukevičius, o trečias liko Andrius Trukšinas.