Gairės

testas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „testas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „testas“.

Ką pirmiausia matote paveikslėlyje? Nustebsite, ką tai išduoda apie jus

97
Ši optinė iliuzija gali papasakoti apie jus tai, ko patys nė nežinote. Tai, ką pirmiausia pamatote paveikslėlyje, gali atskleisti – mėgstate laisvę ir spontaniškumą ar prioritetas jums yra punktualumas. Ši keista optinė iliuzija gali padėti nustatyti, ar mėgstate gyvenime turėti aiškią rutiną, ar visada turėti laisvę. Internautai negali patikėti, kaip tiksliai tai, ką pirmiausia pamato paveikslėlyje, atskleidžia faktus apie jų asmenybę.
97 2023-12-07

Raskite paveikslėlyje pudingą: pavyks pastabiausiems

Šis galvosūkis tikrai patiks Kalėdų gerbėjams – jums reikia surasti kalėdinį pudingą, pasislėpusį ant netvarkingo vakarienės stalo, tačiau tik vienas iš trijų gali jį surasti per penkias sekundes – tai daug sunkiau nei gali atrodyti ir pavyksta tik akyliausiems. Daugelis žmonių pasirūpina, kad jų Kalėdų vakarienės stalas būtų gražiai papuoštas ir tvarkingas, tačiau šiame paveikslėlyje tvarkos mažai – čia visiškas chaosas, o kažkur dar slepiasi pudingas, kurį jums reikia surasti.
2023-12-01

Į šį klausimą teisingai atsako tik 1 proc. žmonių: išbandykite

Jei priskiriate save 1 proc. protingiausių šalies žmonių, kodėl nepabandžius atsakyti į šį labai sunkų klausimą? Tačiau perspėjame – jis sunkesnis, nei manote. Atsakinėdami į Lee Macko žaidimo „1 % klubas“ klausimus galite pasijusti labai laimingi, ypač tada, kai su draugais ir šeimos nariais varžotės, kas pasieks geriausią rezultatą iki žaidimo pabaigos. Tai gali tapti rimta konkurencija.
2023-10-29

Raskite pasislėpusį vėžlį: pavyks atidžiausiems

Ši optinė iliuzija meta iššūkį surasti vėžlį tvenkinyje tarp lelijų lapų, tačiau dėl to, kad paveikslėlyje viskas yra žalia, tai padaryti yra nepaprastai sunku. Gali būti sudėtinga žiūrėti į nuotrauką ir rasti detalę, kurios desperatiškai ieškote, ypač kai yra nustatytas laiko limitas.
2023-10-25

Žinia iš SAM: nemokamai dalins COVID-19 testus ugdymo įstaigoms

Savivaldybėse veikiantys visuomenės sveikatos biurai šalies ugdymo įstaigoms ir bendruomenėms sudaro galimybę neatlygintinai gauti savikontrolės testų, skirtų COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) diagnostikai, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Bendrojo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės jau gali neatlygintinai gauti savikontrolės testų mokiniams, jų artimiesiems, pedagogams, kitiems specialistams.

Raskite paslėptą pirštinę: turite 11 sekundžių

56
Esate įsitikinę, kad turite aštrų protą? Pasitikrinkite jėgas ir pabandykite išspręsti šį galvosūkį – surasti paslėptą baltą pirštinę vos per 11 sekundžių. Tai pavyksta padaryti tik patiems akyliausiems. Jei mėgstate galvosūkius, šis jums tikrai labai patiks. Jį išspręsti per nustatytą laiką pavyksta tik aštriausių protų savininkams, rašo express.co.uk. Kai kuriems teks pasukti galvą ir įsižiūrėti į paveikslėlį atidžiau.
56 2023-10-11

Raskite 5 pasagas: pavyks akyliausiems

Tik 15 % žmonių per 10 sekundžių suranda penkias pasagas. Ar manote, kad sugebėsite įveikti šią užduotį? Pabandykite, bet perspėjame, kad tai sunkiau, nei manote. Galvosūkiai ir optinės iliuzijos yra smagus būdas priversti smegenis dirbti, nes tai padeda paaštrinti protą ir pagerinti susikaupimą. Tai taip pat geras būdas varžytis su draugais ir šeimos nariais, kas turi aštriausias akis, o šis sudėtingas galvosūkis neabejotinai patikrins jūsų įgūdžius.
2023-10-09

Raskite pasislėpusį paršelį: pavyks ne visiems

Galbūt manote, kad spręsti sudėtingus galvosūkius yra smagi pramoga, bet ar žinote, kad tai iš tikrųjų yra naudinga? Sprendžiant galvosūkius galima sustiprinti smegenų ląstelių jungtis, o tai pagreitina proto veiklą ir pagerina trumpalaikę atmintį. Jau nekalbant apie tai, kad sprendžiant galvosūkį išsiskiria dopaminas, kuris vadinamas geros savijautos hormonu.
2023-10-04

Džiugi žinia – paprastas testas Alzheimerio ligą leis diagnozuoti 20 metų anksčiau

Gera žinia – mokslininkai sukūrė paprastą testą, kuris, teigiama, leis Alzheimerio ligą diagnozuoti 20 metų anksčiau, nei ji pasirodė. Nors ši liga neišgydoma, tai leistų gerokai pristabdyti ligos progresavimą. Šią savaitę minima tarptautinė Alzheimerio ligos diena. Nacionalinio sveikatos fondo (NFZ) duomenimis, 2022 metais Lenkijoje Alzheimerio ir panašios ligos buvo diagnozuotos 357 tūkst. žmonių.
2023-09-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų