Saulius Žunda

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Saulius Žunda“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Saulius Žunda“.

Europos automobilių kroso čempionato etapas Vilkyčiuose: trylika raudonų vėliavų ir nenuspėjami finalai

Sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyko trečiasis Europos automobilių kroso čempionato ir antrasis Lietuvos automobilių kroso čempionato etapas. Jame per dvi dienas startavo daugiau nei 120 dalyvių iš 13 valstybių, o greičiausi iš jų paaiškėjo sekmadienį po itin dramatiškų finalinių važiavimų. Pirmąją dieną varžybų dalyviai daugiau važiavo individualiai ir kovojo dėl geriausio rato įveikimo laiko.
2024-06-11

Pasitikrinę jėgas Bauskėje Europos autokroso čempionato dalyviai ruošiasi mūšiui Vilkyčiuose

Praėjusį savaitgalį Latvijoje, Bauskės autokroso trasoje įvyko antrasis Europos automobilių kroso čempionato etapas. Jame, „Buggy 1600“ klasėje startavo ir du lietuviai – Tomas Zavarskis ir Saulius Žunda, kuriems lenktynės susiklostė kiek skirtingai. Jie sutiko pasidalinti savo įspūdžiais apie konkurentus bei atskleidė, kokie darbai laukia per likusią savaitę iki trečiojo Europos autokroso čempionato etapo Vilkyčiuose, kuris įvyks birželio 8-9 dienomis.
2024-06-04

Tomas Zavarskis, Saulius Žunda ir Kęstutis Krakys: lenktynininkai, kurie mes pirštinę Europos autokroso elitui

Jau birželio 8-9 dienomis Šilutės rajone, Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyks trečiasis Europos automobilių kroso čempionato etapas. Kartu čia vyks ir Lietuvos autokroso čempionato varžybos. Pastarosiose lenktynėse bus gausu lietuvių – jie varžysis tarpusavyje. Tačiau Europos čempionato dalyvių rikiuotėje lietuviškų spalvų irgi išvysime. Su Europos autokroso grandais „Buggy 1600“ klasėje kovos trys lietuviai – Tomas Zavarskis, Saulius Žunda ir Kęstutis Krakys.
2024-05-29

Bauskėje Europos autokroso grandams įkandę, bet nukraujavę lietuviai Vilkyčiams ruošia dar didesnes pajėgas

Praėjusį savaitgalį Latvijoje, Bauskėje įvyko Europos automobilių kroso čempionato etapas, o jau artėjantį šeštadienį ir sekmadienį, birželio 10-11 dienomis analogiškos varžybos nugriaudės ir Lietuvoje. Trečiasis Senojo žemyno autokroso čempionato etapas įvyks Šilutės rajone esančiame Vilkyčių automobilių sporto komplekse. Lietuvos autokroso elitas, lenktyniaujantis bagiais, tradiciškai prieš Vilkyčius viena ar kita sudėtimi nuvyksta ir į Latviją.
2023-06-07

Europos autokroso grandams Vilkyčiuose pirštinę mes ir lietuvių rinktinė

Jau birželio 11-12 dienomis Vilkyčių automobilių sporto kompleksas priims didžiausią šalyje automobilių sporto renginį – Europos automobilių kroso čempionato etapą. Čia susirinks visas Senojo žemyno autokroso elitas, tačiau jiems lengva nebus. Pakovoti su greičiausiais Europos pilotais yra nusiteikę ir lietuviai. Šiais metais lietuvių rikiuotė Europos automobilių kroso čempionato etape Vilkyčiuose žada būti išties gausi.
2022-05-19

Į Lietuvą užsukęs Europos autokroso čempionatas su pandemijos randais

Į Lietuvą užsukęs Europos automobilių kroso čempionato AX karavanas leido ne tik iš arti pamatyti pajėgiausių Senojo žemyno sportininkų kovas, bet COVID-19 pandemijos poveikį šiai lenktynių disciplinai. Abu šie dalykai nebuvo tokie niūrūs, kaip mūsiškių krepšininkų pasirodymas olimpinio kelialapio vertės turnyre, visgi progų šaudyti šampano kamščiais nebuvo. Lietuvos garbę gynė tik du pilotai ir nei vienam jų Fortūna nebuvo dosni.
2021-07-07

Bauskėje taškus išsidaliję Europos autokroso čempionato dalyviai ruošiasi kovai Vilkyčiuose

Praėjusį savaitgalį Latvijoje, greta Bauskės esančioje „Mūša Raceland“ trasoje finišavo antrasis Europos automobilių kroso čempionato etapas. Čia bagius ir kėbulinius automobilius vairuojantys dalyviai pasidalijo svarbius sezono taškus ir savo arsenalą jau ruošia lenktynėms Vilkyčiuose, kuriose įvyks jau birželio 8-9 dienomis. „Junior Buggy“ įskaitoje Bauskėje startavo dvylika dalyvių, o finišą pasiekti pavyko devyniems iš jų.
2019-06-04

Vokietijoje jėgas išbandęs Tautvydas Urba papasakojo, ko galima laukti Vilkyčiuose

Praėjusį savaitgalį Vokietijoje prasidėjo šių metų Europos autokroso čempionatas. Aukščiausios Senojo žemyno lygos varžybas šiemet galės išvysti ir lietuviai, mat birželio 8-9 dienomis trečiasis Europos autokroso čempionato etapas įvyks Vilkyčių autosporto komplekse, Šilutės rajone. Varžybose Vokietijoje plazdėjo ir Lietuvos vėliava, kadangi savo jėgas ir naująjį bagį čia nusprendė išbandyti vienas greičiausių bagių klasės sportininkų mūsų šalyje Tautvydas Urba.
2019-05-22
Į viršų