Regimantas Čiunys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Regimantas Čiunys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Regimantas Čiunys“.

Augustas Marčiulionis už Atlanto sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes

Triuškinamą pergalę NCAA iškovojo Šventosios Marijos universiteto „Gaels“ ekipa. Randy Bennetto auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 103:59 (43:27, 60:32) įveikė „Pepperdine Waves“ komandą.   Augustas Marčiulionis nugalėtojams per 34 žaidimo minutes surinko 28 taškus (8/12 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau dusyk pažeidė taisykles. Lietuvis šiąnakt pagerino karjeros taškų rekordą.
2024-02-16

NCAA pasirodymus surengė šeši lietuviai

Pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ komanda. Kevino McGeehano auklėtiniai namuose 76:86 (29:42, 47:44) nusileido „Northeastern Huskies“ klubui. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 31 minutę įmetė 11 taškų (4/8 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), sugriebė 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau padarė 3 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 28 minutes surinko 3 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit.