osvaldas olisevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „osvaldas olisevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „osvaldas olisevičius“.

Osvaldas Olisevičius buvo komandos lyderis kovoje prieš Eurolygos klubą

Dramatišką nesėkmę Italijos lygoje patyrė Trevizo „Trevizo Basket“ (10/17) krepšininkai, kurie namų arenoje 89:91 (31:17, 9:22, 25:25, 24:27) nusileido Milano „AX Armani“ (19/8) ekipai. Osvaldas Olisevičius pralaimėjusiems per 38 minutes surinko 22 taškus (3/7 dvit., 5/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet padarė 1 klaidą. „Trevizo Basket“: Osvaldas Olisevičius 22 (3/7 dvit., 5/6 trit., 7 atk. kam.
2024-04-14

Osvaldas Olisevičius Italijoje taškus rinko tritaškiais

Po atkaklios kovos pergalę Italijos lygoje iškovojo Trevizo „Trevizo Basket“ (10/15) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 93:89 (27:26, 18:18, 22:20, 26:25) nugalėjo Pezaro „Victoria Libertas“ (7/18) komandą. Osvaldas Olisevičius nugalėtojams per 29 žaidimo minutes surinko 9 taškus (0/3 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus ir padarė 6 klaidas. „Trevizo Basket“: Ky Bowmanas 21 (4/8 trit., 5 rez.
2024-03-30

Osvaldas Olisevičius apie galimybes žaisti pagrindinėje Lietuvos rinktinėje: „Jei gaučiau šansą, bandyčiau jį išnaudoti“

Netikėta lyderį suradusi Lietuvos krepšinio rinktinė pergale pradėjo 2025 m. Europos čempionato atranką. Kazio Maksvyčio auklėtiniai ketvirtadienio vakarą pirmajame H grupės mače 83:64 (16:19, 19:11, 27:19, 21:15) įveikė Lenkijos rinktinės iššūkį. Lietuviai kiek klimpdami pradėjo rungtynes ir leido lenkams nuolat pirmauti.
2024-02-22

Osvaldo Olisevičiaus atstovaujamą Trevizo komandą sutrypė „Virtus“

Triuškinantį pralaimėjimą Italijos čempionate patyrė Trevizo „Nutribullet“ (5/14) komanda, kurios marškinėlius vilki Osvaldas Olisevičius. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 61:100 (25:21, 9:30, 16:29, 11:20) neprilygo Bolonijos „Virtus“ (14/5) krepšininkams, pasiekusiems ketvirtą pergalę iš eilės pirmenybėse. O. Olisevičius per 28 minutes pasižymėjo 5 taškais (0/6 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.
2024-02-05

Italijos klubas planuoja atsisveikinti su Olisevičiumi

Osvaldas Olisevičius nebėra Emilijos Redžio „UnaHotels“ komandos planuose. Italijos žiniasklaida praneša, kad krepšininko kontraktas galioja iki 2024 metų vasaros, bet komanda ieško būdų jį nutraukti. Puolėjas šios komandos garbę gynė nuo 2021 metų, prieš tai jis rungtyniavo Vokietijoje. 30 metų 200 cm ūgio O. Olisevičius Italijos lygos praėjusiame sezone per 25 minutes vidutiniškai rinkdavo 11,6 taško, atkovodavo po 4 kamuolius ir atlikdavo 1,5 rezultatyvaus perdavimo.
2023-06-22

Linas Kunigėlis: „Jeigu atvažiuosi į rinktinę neapsisprendęs, tada tau viskas atrodys blogai“

Sostinės krepšinio mokykloje (SKM) – vasariškos nuotaikos. Šią savaitę prasidėjusioje „SKM Summer Camp‘23“ stovykloje apsilankė žinomos Lietuvos krepšinio asmenybės. Susitikimų metu vaikai klausėsi unikalių svečių pasakojimų, aktyviai uždavinėjo jiems rūpimus klausimus bei kartu su žvaigždėmis šėlo krepšinio aikštėje.
2023-06-17

Olisevičiaus Italijoje surengė rezultatyvų pasirodymą

Pergalių seriją Italijos čempionate pratęsė Emilijos Redžo „Unahotels“ (10-16) komanda su Osvaldu Olisevičiumi. Pastaroji namuose 88:77 (21:21, 27:20, 19:15, 21:21) pranoko Trevizo „Nutribullet“ (10-16) ekipą, kurios garbę gina Paulius Sorokas. O.Olisevičius aikštėje praleido 29 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 8/8 baud.
2023-04-16

Olisevičius pralaimėtose rungtynėse buvo vienas komandos lyderių

Pralaimėjimą Italijos lygoje patyrė Emilijos Redžo „Pallacanestro“ (5/15) ekipa, kuri svečiuose 76:78 (20:19, 18:19, 13:19, 25:21) nusileido Veronos „Scaligera“ (7/13) ekipai. Osvaldas Olisevičius pralaimėtojų gretose per 33 aikštėje praleistas minutes įmetė 12 taškų (3/6 dvit., 2/9 trit.), atkovojo 10 atšokusius kamuolių, rezultatyviai perdavė 1 kamuolį, tačiau prasižengė 3 kartus ir suklydo 1 sykį. „Scaligera“: Giordano Bortolani 18 (5 atk. kam.
2023-03-06

Italijoje Olisevičius pralaimėtose rungtynėse pelnė 10 taškų

Pralaimėjimą Italijos lygoje patyrė Emilijos Redžo „Pallacanestro“ (5/13) ekipa, kuri svetimoje arenoje 74:85 (15:24, 21:15, 19:18, 19:28) nusileido Pezaro „Victoria Libertas“ (11/7) ekipai. Osvaldas Olisevičius pralaimėtojų gretose per 21 minutę įmetė 10 taškų (5/5 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet pažeidė taisykles 3 kartus ir suklydo 4 sykius. „Victoria Libertas“: Muhammadas Ali Abdur-Rahkmanas 19 (6/10 dvit., 6 atk. kam., 6 rez.
2023-02-06

Italijoje – puikūs Olisevičiaus ir Bendžiaus pasirodymai pergalingose rungtynėse

Italijos krepšinio lygoje sekmadienį puikiai pasirodė komandas atstovaujantys lietuviai Osvaldas Olisevičius ir Eimantas Bendžius.  Pergalę Italijos lygoje iškovojo Emilijos Redžo „Pallacanestro“ (4/11) ekipa, kuri svečiuose 84:68 (23:13, 24:20, 17:16, 20:19) įveikė Trento „Aquila Basket“ (8/7) komandą.  O. Olisevičius nugalėtojams per 35 aikštėje praleistas minutes surinko 24 taškus (5/7 dvit., 4/5 trit., 2/3 baud.