Olisevičiaus Italijoje surengė rezultatyvų pasirodymą

Pergalių seriją Italijos čempionate pratęsė Emilijos Redžo „Unahotels“ (10-16) komanda su Osvaldu Olisevičiumi. Pastaroji namuose 88:77 (21:21, 27:20, 19:15, 21:21) pranoko Trevizo „Nutribullet“ (10-16) ekipą, kurios garbę gina Paulius Sorokas.

O.Olisevičius aikštėje praleido 29 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 8/8 baud.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, padarė klaidą, sykį prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

Lietuvis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jam geriausiai talkino 13 taškų įmetęs Michele Vitali, po 11 pridėjo Arturas Strautinis ir Mouhametas Dioufas.

P.Sorokas ant parketo praleido 26 minutes, įmetė 4 taškus (0/2 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, padarė 5 klaidas bei surinko 5 naudingumo balus.

Pralaimėjusių negelbėjo ir 26 taškus pelnęs Adrianas Banksas (5 kld.), 14 pasižymėjo Octaviusas Ellisas, 12 įmetė Alessandro Zanelli.

Abi komandos turnyro lentelėje dalinasi 11-12 vietas.