Neseniai komandą papildęs Jahennsas Manigatas debiutavo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (9-1) gretose bei sėkmingu žaidimu prisidėjo prie klubo įsitvirtinimo pirmojoje Baltijos krepšinio lygos (BBL) B grupės vietoje.

Po ilgosios pertraukos atitrūkę ir savo pranašumą įrodę Gedimino Petrausko auklėtiniai namų rungtynėse 91:84 (23:21, 18:27, 25:11, 25:25) nugalėjo Uogrės „Ogre“ (6-4) krepšininkus ir per 10 turų įsirašė devintąją pergalę.

Atitinkamai antrąją ir trečiąją vietą užimantys „Ogre“ ir Talino „Kalev/TLU“ klubai, iki reguliariojo pabaigos likus sužaisti du turus, nuo pasvaliečių atsilieka trimis laimėjimais.

Prasidėjus trečiajam kėliniui, pasvaliečių deficitą dar po pirmosios mačo dalies siekė septynis taškus – 41:48, bet tuomet susiėmę šeimininkai spurtavo 13:0 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas – 54:48.

Latviams ketvirčio viduryje pelnius pirmuosius savo taškus – 54:51, Trevonas Hughesas pataikė vieną tolimą metimą, Artūras Ausėjas realizavo du paeiliui ir „Pieno žvaigždės“ atitrūko dviženkle persvara – 66:55.

Nuo suolo kilęs J. Manigatas žaidė 16 minučių, per kurias pasižymėjo penkiais taškais (0/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), penkiais rezultatyviais perdavimais bei surinktais septyniais naudingumo balais.

„Pieno žvaigždės“: Artūras Ausėjas 15, Viačeslavas Bobrovas ir Martynas Varnas – po 14, Osvaldas Olisevičius 13, Steponas Babrauskas 11, Tomas Lekūnas 10 (8 atk. kam.).

„Ogre“: Robertas Niedra 19, Rinaldas Sirsninis 14, Gintas Antropas 11, Richardas Zebergas 10.