Antrąją Kalėdų dieną Vokietijos Bundeslygos rungtynėse nesėkmę patyrė Viurcburgo „s.Oliver“. Ji svečiuose 77:85 (16:25, 14:22, 17:20, 30:18) nusileido Erfurto „Oettinger Rockets“ krepšininkams. Mače daugiausia naudingumo balų surinko lietuvis Vytenis Lipkevičius.

Šeimininkai rungtynes pradėjo 10:0 ir pirmavo visą likusį mačo laiką. Trečiajame kėlinyje komandas skyrė apie 20 taškų, bet „s.Oliver“ paskutiniajame ketvirtyje sumažino deficitą.

„Oettinger Rockets“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 44:31.

Viurcburgo komandai, kurią treniruoja buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ strategas Dirkas Bauermannas, 15 taškų per 30 minučių pelnė V. Lipkevičius. Jis pataikė aštuonias baudas iš devynių. Krepšininkas surinko 17 naudingumo balų. Tai – geriausias rezultatas rungtynėse.

Rezultatyviau už V. Lipkevičių žaidė komandos draugas Robinas Benzingas (20 taškų) ir varžovas Retinas Obasohanas (18 tšk.).

„s.Oliver“ sezoną pradėjo dar vienas lietuvis – Osvaldas Olisevičius. Puolėjas neseniai paliko komandą.

Kitose antradienio rungtynėse Braunšveigo „Basketball Lowen“ namuose 75:100 (21:21, 18:22, 14:29, 22:28) neatsilaikė prieš Bairoito „Medi“.

Šeimininkų gretose Žygimantas Janavičius per 23 minutes pasižymėjo penkiais taškais ir keturiais rezultatyviais perdavimais.

„s.Oliver“ (7 pergalės / 8 pralaimėjimai) užima 11-ąją Bundeslygos poziciją, „Basketball Lowen“ (6/9) – 12-ąją.