robinas benzingas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robinas benzingas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robinas benzingas“.

„Neptūną“ pasirinkęs Osvaldas Olisevičius tikisi įgyvendinti savo svajonę

Didelę paklausą „Betsafe-LKL“ vasaros turguje turėjęs Osvaldas Olisevičius galiausiai pasirinko Klaipėdos „Neptūną“. Kaip teigė pats puolėjas, priimti uostamiesčio ekipos pasiūlymą jį pastūmėjo dvi priežastys. „Visų pirma – Klaipėdoje dirba puikus ir profesionalus trenerių štabas. Antra – labai norėjau save išbandyti aukštesniame lygyje. „Neptūnas“ rungtyniauja FIBA Čempionų lygoje, o priimant sprendimą tai man buvo labai svarbus faktorius“, – tinklalapiui „bcneptunas.
2018-08-02

Vytenis Lipkevičius „Lietkabelį“ pasirinko, sulaužęs žodinį susitarimą su Vokietijos klubu

Sekmadienis Vokietijoje – šventa diena, kurios metu niekas nedirba, o šalis paskęsta ramybėje. Tai tapo lemiamu veiksniu, kodėl Vytenis Lipkevičius kitą sezoną žais Lietuvoje. Panevėžio „Lietkabelis“ viena diena aplenkė Vokietijos pirmenybėse žaidžiantį klubą, padėjo parašą ant sutarties su V. Lipkevičiumi ir taip įsigijo penkiskart LKL čempioną.
2018-07-17

Detektyvas: tv3.lt išsiaiškino, kur pasuks geidžiamojo Osvaldo Olisevičiaus karjera

Osvaldas Olisevičius – geidžiamas Lietuvos krepšinio padangėje. Vienas rezultatyviausių ir naudingiausių LKL krepšininkų vasarą pirmąkart tapo legionieriumi, bet neseniai grįžo namo. Puolėjas ant stalo turėjo ne vieno klubo pasiūlymą, bet galiausiai pasirinko. Kvietė ir Pasvalys, ir Klaipėda „Vis dar svarstau, – dieną tv3.lt sakė O. Olisevičius. – Kol kas esu laisvasis agentas, bet tai artimiausiomis dienomis, o gal ir šiandien, turėtų pasikeisti.
2018-01-03

Primirštas Vytenis Lipkevičius – naudingiausias rungtynių žaidėjas

Antrąją Kalėdų dieną Vokietijos Bundeslygos rungtynėse nesėkmę patyrė Viurcburgo „s.Oliver“. Ji svečiuose 77:85 (16:25, 14:22, 17:20, 30:18) nusileido Erfurto „Oettinger Rockets“ krepšininkams. Mače daugiausia naudingumo balų surinko lietuvis Vytenis Lipkevičius. Šeimininkai rungtynes pradėjo 10:0 ir pirmavo visą likusį mačo laiką. Trečiajame kėlinyje komandas skyrė apie 20 taškų, bet „s.Oliver“ paskutiniajame ketvirtyje sumažino deficitą.
2017-12-26

Be gailesčio: serbai sudaužė gruzinus, vokiečiai – austrus

Triuškinamas pergales 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyro G grupėje pirmadienį iškovojo Serbijos ir Vokietijos komandos. Serbai savo aikštėje 105:87 (21:21, 23:24, 30:19, 31:23) nepasigailėjo gruzinų. Svečiai priešinosi tol, kol turėjo jėgų. Jie po dviejų kėlinių pirmavo 45:44. Po pertraukos išryškėjo Serbijos rinktinės pranašumas.
2017-11-27

Pirmasis gruzinų pralaimėjimas – lietuvių skriaudikus nubaudė vokiečiai

Europos krepšinio čempionate pirmąjį pralaimėjimą patyrė ketvirtadienį lietuvius įveikę gruzinai. Jie šeštadienį 57:67 (19:19, 17:22, 16:14, 5:12) nusileido vokiečiams. Gruzinai rungtynes pradėjo 11:6, bet netrukus atsiliko 13:17. Vokiečiai po dviejų kėlinių pirmavo 41:36. Iki mačo pabaigos likus penkioms minutėms, Vokietijos rinktinė pabėgo 67:54. Gruzija: Zaza Pachulia 14 (6/9 baudų, 8 atkovoti kamuoliai), Tornike Shengelia 12 (6/12 dvitaškių, 6 atk. kam.
2017-09-02

NBA žvaigždžių šou tęsiasi: ryškiausiomis spalvomis suspindo Dennisas Schroderis

Į 30 slovėno Gorano Dragičiaus taškų 32 atsakė vokietis Dennisas Schroderis. Jo vedama rinktinė Europos čempionato B grupės, kurioje žaidžia ir lietuviai, starte 75:63 (9:16, 30:17, 19:14, 17:16) nugalėjo Ukrainos komandą.
2017-08-31

Jonas Mačiulis ir „Real“ patiesė be M.Gecevičiaus likusius Saragosos krepšininkus

Madrido „Real“ (5-0) toliau pergalingu maršrutu žingsniuoja Ispanijos krepšinio pirmenybėse. Sekmadienio pavakarę sostinės ekipa, kuriai atstovauja ir lietuvis Jonas Mačiulis, namuose 94:68 (21:21, 16:16, 25:11, 32:20) sutriuškino Saragosos „Tecnyconta“ (2-4). J.Mačiulis per 14 minučių nugalėtojams pelnė 3 taškus (1/1 tritaškis), po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 1 naudingumo balą. Šiame mače Saragosos ekipai negalėjo padėti Martynas Gecevičius.
2016-10-30

Senojo žemyno krepšinio pirmenybių B grupėje Berlyne turkai įveikė vokiečius

Vokietijos sostinėje vykstančio Europos vyrų krepšinio čempionato šešių komandų B grupės turnyre antrą pergalę iškovojo ir į antrą vietą pakilo Turkijos rinktinė. Antradienį antrosiose trečiojo turo rungtynėse Turkijos krepšininkai 80:75 (31:11, 10:13, 19:19, 20:32) įveikė Vokietijos ekipą. 17 taškų prie pergalės prisidėjo Cedi Osmanas, 16 - Semihas Erdenas, po 15 - Ersanas Ilyasova ir Ali Muhammedas.
2015-09-08

J. Kazlausko graikai parklupdė ir Vokietiją

Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo E grupės pirmosiose rungtynėse Graikijos rinktinė, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas, 84:76 nugalėjo Vokietijos krepšininkus.