Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo E grupės pirmosiose rungtynėse Graikijos rinktinė, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas, 84:76 nugalėjo Vokietijos krepšininkus.

Pirmoje rungtynių dalyje didžiąją laiko dalį vyko kova taškas į tašką, tačiau antrojo ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė graikai, kurie ir turėjo pranašumą įpusėjus mačui - 41:33.

Po didžiosios pertraukos Graikijos krepšininkai įgijo dviženklę persvarą, kurią turėjo ir po trisdešimties žaidimo minučių - 61:50.

Paskutiniajame kėlinuke vokiečiai kilo į lemiamą šturmą. Likus žaisti 3 minutes jiems pavyko deficitą sumažinti iki 4 taškų - 68:72, tačiau lemiamas ketvirčio akimirkas užtikrinčiau sužaidė J.Kazlausko auklėtiniai, kurie šventė pergalę rezultatu 84:76.

Nugalėtojams Vasileios Spanoulis įmetė 20 taškų (7 rez. perd.), Sofoklis Schortsanitis - 14, Antonios Fotsis pridėjo 12 taškų.

Pralaimėjusiems Heiko Schaffartzikas pelnė 23 taškus (3/3 dvitaškiai, 5/5 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), Robinas Benzingas - 16, Patrickas Femerlingas - 8 taškai.