antonios fotsis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „antonios fotsis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „antonios fotsis“.

Jono Kazlausko graikai – EURO-2009 pusfinalyje!

Europos vyrų krepšinio čempionato ketvirtfinalio rungtynėse Graikijos rinktinė, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas, 76:74 (17:14, 12:12, 18:20, 18:19, 11:9) po dramatiškos kovos palaužė Turkijos krepšininkus.
2009-09-19

Jono Kazlausko graikai suklupo antrą kartą iš eilės

Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo E grupės trečiosiose rungtynėse Graikijos rinktinė, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas, 69:71 po dramatiškos kovos nusileido Prancūzijos krepšininkams. Įpusėjus ketvirtajam ketvirčiui prancūzai pirmavo 63:56, tačiau tada graikai surengė spurtą 8:0 ir po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį - 64:63. Prancūzijos ekipa nesutriko.
2009-09-16

J. Kazlausko graikai parklupdė ir Vokietiją

Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo E grupės pirmosiose rungtynėse Graikijos rinktinė, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas, 84:76 nugalėjo Vokietijos krepšininkus.
2009-09-11

Graikijos rinktinė nušlavė ir Braziliją

Olimpiniame atrankos turnyre Graikijos krepšinio rinktinė rezultatu 89:69 (18:17, 22:13, 26:20, 23:19) nugalėjo Brazilijos rinktinę ir A grupėje užėmė pirmąją vietą. Brazilai graikams priešinosi tik du kėlinius. Vėliau Graikija pradėjo tolti, o vienu metu skirtumas tarp komandų siekė net 23 taškus. Susitikimo pabaigoje brazilai dar bandė lyginti rezultatą, tačiau Graikijos rinktinė išliko drausmingą ir iškovojo nesunkią pergalę.
2008-07-17

Šeimininkai graikai nepadoriu rezultatu sutrypė Libano rinktinę

Pirmoji olimpinio atrankos turnyro diena Atėnuose baigėsi be netikėtumų. Paskutinėse šios dienos rungtynėse A grupėje rungtyniaujanti aikštės šeimininkė Graikija net 119:62 (32:17, 22:10, 32:14, 33:21) sutriuškino Libaną ir žengė pirmą žingsnį olimpinių žaidynių link. Šiose rungtynėse įtampa dingo sužaidus tris minutes, kai graikai jau pirmavo 10:2. Netrukus sekė dar viena atkarpa 9:0 ir Antonio Fotsio vedini aikštės šeimininkai neleido varžovams net garbingai pasipriešinti.