basketball lowen

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „basketball lowen“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „basketball lowen“.

Vokietijoje Žygimantas Janavičius buvo netoli trigubo dublio

Braunšveigo „Basketball Lowen“ įžaidėjas Žygimantas Janavičius vokiečius žavėjo universaliu žaidimu. Krepšininkas buvo netoli trigubo dublio, bet jo komanda krito svečiuose – 79:84 (24:15, 22:21, 14:28, 19:20) nusileido Gyseno „46ers“. Pirmojoje mačo dalyje užtikrintai pirmavo „Basketball Lowen“. Vis dėlto, Ž. Janavičiaus komanda trečiąjį kėlinį pralaimėjo 14:28, o rungtynes – 79:84. Lietuvis dvikovą pradėjo starto penkete ir žaidė 33 minutes.
2018-01-11

Marius Grigonis sužaidė puikias Bundeslygos rungtynes

Marius Grigonis penktadienį sužaidė puikias Bundeslygos rungtynes. Lietuvis buvo vienas pagrindinių ALBA pergalės kalvių. Berlyno krepšininkai savo aikštėje 88:81 (27:16, 25:24, 18:16, 18:23) nugalėjo Braunšveigo „Basketball Lowen“. ALBA pirmavo visą mačą. M. Grigonis rungtynes pradėjo starto penkete ir žaidė 28 minutes. Lietuvis pelnė 15 taškų bei surinko 20 naudingumo balų. „Basketball Lowen“ įžaidėjas Žygimantas Janavičius mačą taip pat pradėjo nuo pradžių ir ant parketo praleido 25 minutes.
2017-12-29

Primirštas Vytenis Lipkevičius – naudingiausias rungtynių žaidėjas

Antrąją Kalėdų dieną Vokietijos Bundeslygos rungtynėse nesėkmę patyrė Viurcburgo „s.Oliver“. Ji svečiuose 77:85 (16:25, 14:22, 17:20, 30:18) nusileido Erfurto „Oettinger Rockets“ krepšininkams. Mače daugiausia naudingumo balų surinko lietuvis Vytenis Lipkevičius. Šeimininkai rungtynes pradėjo 10:0 ir pirmavo visą likusį mačo laiką. Trečiajame kėlinyje komandas skyrė apie 20 taškų, bet „s.Oliver“ paskutiniajame ketvirtyje sumažino deficitą.
2017-12-26

Marius Grigonis atakavo be klaidų

Marius Grigonis prie triuškinamos komandos pergalės prisidėjo šimtaprocentiniu pataikymu. Lietuvio Berlyno ALBA šeštadienį namie 95:61 (27:20, 14:16, 24:17, 30:8) nepasigailėjo Erfurto „Oettinger Rockets“ krepšininkų. M. Grigonis pelnė 12 taškų, pataikęs visus penkis metimus – tris dvitaškius ir du tritaškius. Braunšveigo „Basketball Lowen“ savo aikštėje 73:71 (17:20, 17:14, 21:18, 18:19) palaužė Viurcburgo „s.Oliver“. Nugalėtojams 11 taškų surinko Žygimantas Janavičius.
2017-10-21

19-metis Arnoldas Kulboka buvo rezultatyviausias Eurolygos komandoje

Vokietijos Bundeslygoje puikias rungtynes sužaidė 19-metis lietuvis Arnoldas Kulboka. Jis buvo rezultatyviausias Bambergo „Brose Baskets“, kuri svečiuose 74:61 (24:18, 18:21, 21:11, 11:11) nugalėjo Jėnos „Science City“. Šeimininkai „Brose Baskets“ komandai priešinosi pirmajame kėlinyje, kai kurį laiką buvo priekyje. Vėliau iniciatyvą perėmė Bambergo krepšininkai. „Brose Baskets“ antrojoje rungtynių dalyje dominavo. Abi komandos prastai atakavo iš toli.