Marius Grigonis penktadienį sužaidė puikias Bundeslygos rungtynes. Lietuvis buvo vienas pagrindinių ALBA pergalės kalvių. Berlyno krepšininkai savo aikštėje 88:81 (27:16, 25:24, 18:16, 18:23) nugalėjo Braunšveigo „Basketball Lowen“.

ALBA pirmavo visą mačą.

M. Grigonis rungtynes pradėjo starto penkete ir žaidė 28 minutes. Lietuvis pelnė 15 taškų bei surinko 20 naudingumo balų.

„Basketball Lowen“ įžaidėjas Žygimantas Janavičius mačą taip pat pradėjo nuo pradžių ir ant parketo praleido 25 minutes. Lietuvis pelnė devynis taškus, atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų suklydo. Gynėjo sąskaitoje – septyni naudingumo balai.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo Viurcburgo „s.Oliver“, namie 81:64 (15:15, 20:15, 24:19, 22:15) įveikusi Frankfurto „Fraport Skyliners“.

Šeimininkų pranašumas išryškėjo po pertraukos. Jie mače pataikė 15 tritaškių iš 24 (63 procentai), svečiai – šešis iš 23 (26 proc.).

Nugalėtojams Vytenis Lipkevičius per 33 minutes pelnė septynis taškus.

ALBA (12 pergalių / 4 pralaimėjimai) turnyro lentelėje rikiuojasi antra, „s.Oliver“ (8/8) – 11-a, „Basketball Lowen“ (6/10) – 13-a. Bundeslygoje žaidžia 18 komandų.