fraport skyliners

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fraport skyliners“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fraport skyliners“.

Vokietijoje Martynas Mažeika pranoko Marių Grigonį

Penktadienį Vokietijos Bundeslygoje žaidė du lietuviai. Sėkmingiau rungtyniavo Martynas Mažeika, pranokęs šalies krepšinio rinktinės narį Marių Grigonį. Jėnos „Science City“ namie 86:65 (14:16, 25:15, 27:15, 20:19) nugalėjo Gyseno „46ers“. Šeimininkai viską išsprendė per du kėlinius: antrąjį laimėjo 25:15, trečiąjį – 27:15. „Science City“ M. Mažeika per 18 minučių pelnė 13 taškų. Lietuvis pataikė visas šešias baudas, atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.
2018-04-27

Marius Grigonis sužaidė puikias Bundeslygos rungtynes

Marius Grigonis penktadienį sužaidė puikias Bundeslygos rungtynes. Lietuvis buvo vienas pagrindinių ALBA pergalės kalvių. Berlyno krepšininkai savo aikštėje 88:81 (27:16, 25:24, 18:16, 18:23) nugalėjo Braunšveigo „Basketball Lowen“. ALBA pirmavo visą mačą. M. Grigonis rungtynes pradėjo starto penkete ir žaidė 28 minutes. Lietuvis pelnė 15 taškų bei surinko 20 naudingumo balų. „Basketball Lowen“ įžaidėjas Žygimantas Janavičius mačą taip pat pradėjo nuo pradžių ir ant parketo praleido 25 minutes.
2017-12-29

Vokietijos krepšinio lygoje Vytenio Čižausko klubas pralaimėjo jau devintąsias rungtynes iš eilės

Devynioliktą pralaimėjimą Vokietijos vyrų krepšinio lygos XXIV turo mače patyrė septynioliktąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis Krailsheimo „Merlins“ (5/19) klubas su Vyteniu Čižausku, šeštadienį svečiuose 57:83 (18:16, 14:21, 12:24, 13:22) rimčiau nepasipriešinęs trečiojoje pozicijoje esantiems Oldenburgo „EWE Baskets“ (18 pergalių ir 6 pralaimėjimai) krepšininkams.