Vokietijos Bundeslygoje puikias rungtynes sužaidė 19-metis lietuvis Arnoldas Kulboka. Jis buvo rezultatyviausias Bambergo „Brose Baskets“, kuri svečiuose 74:61 (24:18, 18:21, 21:11, 11:11) nugalėjo Jėnos „Science City“.

Šeimininkai „Brose Baskets“ komandai priešinosi pirmajame kėlinyje, kai kurį laiką buvo priekyje. Vėliau iniciatyvą perėmė Bambergo krepšininkai. „Brose Baskets“ antrojoje rungtynių dalyje dominavo.

Abi komandos prastai atakavo iš toli. „Brose Baskets“ pataikė devynis tritaškius iš 28 (32 procentai),„Science City“ – šešis iš 21 (29 proc.). Ekipos metė mažai baudų: Bambergo krepšininkai – 10, Jėnos – aštuonias. Komandos nemažai klydo: „Brose Baskets“ padarė 16, „Science City“ – 21 klaidą.

A. Kulboka buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Jis pelnė 13 taškų. Lietuvis aikštėje praleido 23 minutes, per kurias pataikė du dvitaškius iš trijų, tris tritaškius iš septynių. Krepšininkas atkovojo penkis kamuolius. A. Kulbokos sąskaitoje – 14 naudingumo balų.

13 taškų surinko ir „Science City“ amerikietis Immanuelis McElroy.

Pergalę po dviejų pratęsimų iškovojo Beno Veikalo „Gottingen“, namie 114:107 (28:26, 19:19, 19:22, 19:18, 13:13, 16:9) palaužusi Braunšveigo „Basketball Lowen“.

Rungtynės vyko itin permainigai.

B. Veikalas buvo trečias komandoje pagal rezultatyvumą – surinko 14 taškų. Lietuvis pataikė tris dvitaškius iš keturių, tritaškį iš penkių ir penkias baudas iš septynių. 33-ejų krepšininkas atkovojo keturis kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Brose Baskets“ (29 pergalės / 3 pralaimėjimai) užima antrąją poziciją, „Gottingen“ (14/18) – 11-ąją. Bundeslygoje žaidžia 18 komandų.