Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „science city“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „science city“.

„Neptūną“ papildė NBA žaidęs universalus puolėjas

Komplektacijos darbus artėjančiam sezonui tęsiantis Klaipėdos „Neptūnas“ sudarė sutartį su universaliu puolėju. Uostamiesčio ekipa sukirto rankomis dėl metų bendradarbiavimo su NBA patirties turinčiu 32-ejų metų amerikiečiu Kyle‘u Weaveriu. „Tai – patyręs ir universalus žaidėjas, galintis žaisti per kelias pozicijas, – apie „Neptūno“ naujoką kalbėjo strategas Kazys Maksvytis.
2018-08-08

Vokietijoje Martynas Mažeika pranoko Marių Grigonį

Penktadienį Vokietijos Bundeslygoje žaidė du lietuviai. Sėkmingiau rungtyniavo Martynas Mažeika, pranokęs šalies krepšinio rinktinės narį Marių Grigonį. Jėnos „Science City“ namie 86:65 (14:16, 25:15, 27:15, 20:19) nugalėjo Gyseno „46ers“. Šeimininkai viską išsprendė per du kėlinius: antrąjį laimėjo 25:15, trečiąjį – 27:15. „Science City“ M. Mažeika per 18 minučių pelnė 13 taškų. Lietuvis pataikė visas šešias baudas, atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.
2018-04-27

Marius Grigonis buvo naudingiausias pergalingose rungtynėse

Vokietijos krepšinio lygoje puikias rungtynes sužaidė Marius Grigonis. Jis buvo naudingiausias mače, o lietuvio atstovaujama Berlyno ALBA savo aikštėje 96:86 (23:23, 30:22, 18:20, 25:21) nugalėjo Liudvigsburgo „MHP Riesen“. Beveik du kėlinius vyko atkakli kova, bet po pertraukos išryškėjo šeimininkų pranašumas. M. Grigonis buvo naudingiausias rungtynėse. Lietuvio sąskaitoje – 21 balas. Krepšininkas per 30 minučių pelnė 14 taškų, pataikęs visas penkias baudas.
2018-04-14

Marius Grigonis svariai prisidėjo prie pergalės prieš Eurolygos klubą

Marius Grigonis naudingu žaidimu padėjo Berlyno ALBA iškovoti pergalę namie – sekmadienį 81:75 (20:19, 16:12, 29:20, 16:24) įveikti Eurolygoje žaidžiančius Bambergo „Brose“ krepšininkus. Svečiai priešinosi pirmojoje rungtynių dalyje. Vėliau ALBA ėmė dominuoti. Nors ketvirtasis kėlinys prasidėjo 65:54, „Brose“ kelis kartus buvo sumažinusi deficitą iki trijų taškų (66:69, 69:72, 72:75, 74:77). Vis dėlto, Berlyno krepšininkai varžovų šturmą atlaikė.
2018-02-04

Marius Grigonis atakavo be klaidų

Marius Grigonis prie triuškinamos komandos pergalės prisidėjo šimtaprocentiniu pataikymu. Lietuvio Berlyno ALBA šeštadienį namie 95:61 (27:20, 14:16, 24:17, 30:8) nepasigailėjo Erfurto „Oettinger Rockets“ krepšininkų. M. Grigonis pelnė 12 taškų, pataikęs visus penkis metimus – tris dvitaškius ir du tritaškius. Braunšveigo „Basketball Lowen“ savo aikštėje 73:71 (17:20, 17:14, 21:18, 18:19) palaužė Viurcburgo „s.Oliver“. Nugalėtojams 11 taškų surinko Žygimantas Janavičius.
2017-10-21

Vokietijoje – dar vienas įspūdingas Martyno Mažeikos pasirodymas

21 taškas debiutinėse rungtynėse, 20 – antrosiose. Toks buvo Martyno Mažeikos savaitgalis. Sekmadienį 32-ejų krepšininkas atvedė komandą į pergalę svečiuose – Jėnos „Science City“ 88:75 (21:16, 24:13, 20:18, 23:28) nugalėjo Bairoito „Medi“. Svečiai pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės. „Science City“ pataikė aštuonis tritaškius iš 17-os (47 procentai), „Medi“ – keturis iš 23 (17 proc.). M. Mažeika buvo rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynių žaidėjas.
2017-10-16

Martynas Mažeika – rezultatyviausias debiutinėse rungtynėse

Vokietijos Bundeslygoje įspūdingai debiutavo Martynas Mažeika. Krepšininkas pelnė 21 tašką ir atvedė komandą į pergalę – Jėnos „Science City“ penktadienį namie 92:87 (18:24, 17:20, 25:19, 32:24) nugalėjo Ulmo „Ratiopharm“. M. Mažeika kilo nuo suolo ir aikštėje praleido 23 minutes. 32-ejų lietuvis pataikė penkis metimus iš aštuonių bei 10 baudų iš 13-os. M. Mažeika atkovojo šešis kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus. 11 taškų į varžovų krepšį „suleido“ Vytenis Lipkevičius.
2017-10-14

19-metis Arnoldas Kulboka buvo rezultatyviausias Eurolygos komandoje

Vokietijos Bundeslygoje puikias rungtynes sužaidė 19-metis lietuvis Arnoldas Kulboka. Jis buvo rezultatyviausias Bambergo „Brose Baskets“, kuri svečiuose 74:61 (24:18, 18:21, 21:11, 11:11) nugalėjo Jėnos „Science City“. Šeimininkai „Brose Baskets“ komandai priešinosi pirmajame kėlinyje, kai kurį laiką buvo priekyje. Vėliau iniciatyvą perėmė Bambergo krepšininkai. „Brose Baskets“ antrojoje rungtynių dalyje dominavo. Abi komandos prastai atakavo iš toli.