gottingen

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gottingen“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gottingen“.

Marius Grigonis atakavo be klaidų

Marius Grigonis prie triuškinamos komandos pergalės prisidėjo šimtaprocentiniu pataikymu. Lietuvio Berlyno ALBA šeštadienį namie 95:61 (27:20, 14:16, 24:17, 30:8) nepasigailėjo Erfurto „Oettinger Rockets“ krepšininkų. M. Grigonis pelnė 12 taškų, pataikęs visus penkis metimus – tris dvitaškius ir du tritaškius. Braunšveigo „Basketball Lowen“ savo aikštėje 73:71 (17:20, 17:14, 21:18, 18:19) palaužė Viurcburgo „s.Oliver“. Nugalėtojams 11 taškų surinko Žygimantas Janavičius.
2017-10-21

Martynas Mažeika – rezultatyviausias debiutinėse rungtynėse

Vokietijos Bundeslygoje įspūdingai debiutavo Martynas Mažeika. Krepšininkas pelnė 21 tašką ir atvedė komandą į pergalę – Jėnos „Science City“ penktadienį namie 92:87 (18:24, 17:20, 25:19, 32:24) nugalėjo Ulmo „Ratiopharm“. M. Mažeika kilo nuo suolo ir aikštėje praleido 23 minutes. 32-ejų lietuvis pataikė penkis metimus iš aštuonių bei 10 baudų iš 13-os. M. Mažeika atkovojo šešis kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus. 11 taškų į varžovų krepšį „suleido“ Vytenis Lipkevičius.
2017-10-14

Gintaras Leonavičius renkasi tarp Panevėžio ir Vokietijos

Gintaras Leonavičius ant stalo turi dviejų komandų pasiūlymus. 33-ejų krepšininkas renkasi tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Vokietijos „Gottingen“ ekipų. Panevėžietis prioriteto kol kas neteikia nė vienai komandai, bet kito sezono stotelė gali paaiškėti šį savaitgalį. „Iš vienos pusės norisi išbandyti kažką naujo. Kita vertus, „Lietkabelyje“ viskas puiku“, – kalbėdamas su tv3.lt, svarstė 194 centimetrų gynėjas. G. Leonavičius vasarą su „Lietkabeliu“ tapo Lietuvos vicečempionu.
2017-07-08

19-metis Arnoldas Kulboka buvo rezultatyviausias Eurolygos komandoje

Vokietijos Bundeslygoje puikias rungtynes sužaidė 19-metis lietuvis Arnoldas Kulboka. Jis buvo rezultatyviausias Bambergo „Brose Baskets“, kuri svečiuose 74:61 (24:18, 18:21, 21:11, 11:11) nugalėjo Jėnos „Science City“. Šeimininkai „Brose Baskets“ komandai priešinosi pirmajame kėlinyje, kai kurį laiką buvo priekyje. Vėliau iniciatyvą perėmė Bambergo krepšininkai. „Brose Baskets“ antrojoje rungtynių dalyje dominavo. Abi komandos prastai atakavo iš toli.
2017-05-01

Vokietijoje Benas Veikalas buvo rezultatyviausiu, jo komanda laimėjo

Vokietijos „Bundeslygoje“ komandą į pergalę atvedė lietuvis Benas Veikalas. Krepšininkas buvo rezultatyviausiu ekipoje. „Gottingen“ namie 84:75 (26:20, 23:25, 21:14, 14:16) nugalėjo Liudvigsburgo MHP RIESEN. B. Veikalas rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo. 33-ejų lietuvis aikštėje praleido 26 minutes, per kurias pelnė 14 taškų. Gynėjas pataikė penkis dvitaškius iš 10-ies, realizavo visas keturias baudas, bet prametė tris tolimus metimus. B. Veikalas atkovojo keturis kamuolius.
2017-04-17

D. Williamsas Iššūkio taurėje įmetė 50 taškų

Įspūdingą pasirodymą Europoje užfiksavo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Deronas Williamsas, kuris Europos Iššūkio taurės turnyre pelnė pusšimtį taškų, o jo atstovaujamas Stambulo „Bešiktaš“ klubas namuose 105:94 (23:18, 28:30, 23:24, 31:22) nugalėjo Giotingeno „Gottingen“ krepšininkus.