„Betsafe-LKL“ savaitės rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6/12) ekipa neturėjo jokių priešnuodžių prieš rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidusį Arvydą Šikšnių ir namų areną paliko nuleistomis galvomis.

Utenos „Juventus“ (7/11) iškovojo pirmąją šių metų pergalę 93:81 (26:20; 24:14; 23:14; 29:24), kai A. Šikšnius su 25 taškais pakartojo savo karjeros rezultatyvumo rekordą.

Ketvirtajam kėliniui prasidėjus, „Juventus“ greit susigrąžino dviženklį pranašumą (69:59), tačiau Stepas Babrauskas smeigė du tritaškius iš eilės ir intriga staigiai atgimė. Vis dėlto, likus daugiau negu dviem minutėms iki rungtynių pabaigos, A. Šikšnius pataikė du tritaškius iš eilės, padidino „Juventus“ persvarą iki 11 ir įtvirtino savo komandos pergalę.

Šiose rungtynėse „Juventus“ itin užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 48:35, kas ir buvo pagrindinis pergalės raktas.

„Juventus“ ekipos vedlys A. Šikšnius pelnė 25 taškus (6/9 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo tris kamuolius, blokavo metimą ir surinko 24 naudingumo balus.

O G. Petrausko košmariškas sezonas ir toliau tęsiasi. Strategas su „Juventus“ ekipa sezoną pradėjo septyniais pralaimėjimais, o persikėlęs į Pasvalį, G. Petrausko „Pieno žvaigždes“ atvedė į vieną pergalę per penkis susitikimus.

Jei pirmajame kėlinyje abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tai antrojo ketvirčio metu „Pieno žvaigždžių“ puolimas buvo akivaizdžiai pristabdytas. „Juventus“ per kėlinį praleido 14 taškų, o į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 16 taškų pranašumą (50:34). Trečiajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ parodė, kad ginklų dar nesudėjo. Po dviejų O. Olisevičiaus tritaškių ir Trevono Hugheso dvitaškio pasvaliečių deficitas ištirpo iki keturių taškų (52:56). Nors aikštės šeimininkai nesugebėjo perlaužti rungtynių, atsilikimą sumažino ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė septyni taškai – 57:64.

„Pieno žvaigždžių“ naujokui L. Shoshi lietuviškų pamokų pateikė Mindaugas Kupšas. Kosovo rinktinės žaidėjas visiškai nesusitvarkė gynyboje su „Juventus“ vidurio puolėju, o M. Kupšas per pirmąją rungtynių dalį pelnė 10 taškų, atkovojo šešis kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

„Juventus“: A. Šikšnius 25 (4/5 trit., 24 n.b.), Anthony Irelandas 24 (11/14 baud., 8 rez. perd., 28 n.b.), Mindaugas Kupšas 14 (7 atk. kam.), Jermaine‘as Flowersas 8, Simas Buterlevčius 7.

„Pieno žvaigždės“: Vičeslavas Bobrovas 17 (8/10 dvit., 10 atk. kam., 26 n.b.), Artūras Ausėjas (4/7 trit.) ir Osvaldas Olisevičius (4/8 trit.) po 16, Trevonas Hughesas 10, Stepas Babrauskas 6.