Lietuviškų klubų dvikova Italijos pirmenybėse baigėsi pratęsimo pareikalavusiu trileriu Sasario „Dinamo“ (2/1) namie 96:93 (17:26, 18:17, 24:21, 24:19, 13:10) palaužė Emilijos Redžo „UnaHotels“ (2/1) klubą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje komandos žengė koja kojon, o likus žaisti 20 sekundžių rezultatą išlygino Andrea Cinciarini – 83:83. Sasario klubas atsakymo pateikti nespėjo ir teko žaisti papildomą atkarpą.

Paskutinėmis pratęsimo sekundėmis Osvaldas Olisevičius dvitaškiu sumažino svečių deficitą iki vieno metimo, tačiau per likusį laiką mačo baigties pakeisti nepavyko.

Nugalėtojų gretose Eimantas Bendžius buvo tarp lyderių – 34 minutės, 17 taškų (3/4 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, perimtas ir prarastas kamuolys, pražanga bei 23 naudingumo balai.

Lietuvis buvo naudingiausias komandoje, kuriai 22 taškus surinko Anthony Clemmonsas (4/10 tritaškių), po 14 – Jasonas Burnellas ir Tyusas Battle‘as, 13 – Davidas Loganas (3/8 tritaškių).

O.Olisevičius Emilijos Redžo klubui per 23 minutes surinko 11 taškų (4/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

17 taškų „UnaHotels“ gretose pelnė Mikaelas Hopkinsas (8 atk. kam., 5 rez. perd.), 16 – iš Utenos atvykęs Bryantas Crawfordas, Arturas Strautinis (7 atk. kam.), 10 – Stephenas Thompsonas.