unahotels

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „unahotels“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „unahotels“.

Spindėjęs Eimantas Bendžius džiaugėsi pergale prieš kitą lietuvį

Lietuviškų klubų dvikova Italijos pirmenybėse baigėsi pratęsimo pareikalavusiu trileriu Sasario „Dinamo“ (2/1) namie 96:93 (17:26, 18:17, 24:21, 24:19, 13:10) palaužė Emilijos Redžo „UnaHotels“ (2/1) klubą. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje komandos žengė koja kojon, o likus žaisti 20 sekundžių rezultatą išlygino Andrea Cinciarini – 83:83. Sasario klubas atsakymo pateikti nespėjo ir teko žaisti papildomą atkarpą.
2021-10-10

Osvaldas Olisevičius rinko taškus, bet pergale džiaugėsi Martynas Echodas

Antrąją pergalę Italijos taurės turnyre pasiekė Venecijos „Umana Reyer“ (2/0) klubas su Martynu Echodu. Jis po sunkaus mūšio rezultatu 75:71 (15:24, 20:16, 20:16, 20:15) įveikė Emilijos Redžo „Unahotels“ (1/1) krepšininkus, kurių gretose rungtyniauja Osvaldas Olisevičius. Beveik 11 minučių žaidęs M.Echodas pelnė 7 taškus (3/4 dvit., 1/5 baud.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.