krasnodaro lokomotiv

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krasnodaro lokomotiv“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krasnodaro lokomotiv“.

Puolime strigęs „Lietkabelis“ neturėjo daug šansų Krasnodare

Skaudų pralaimėjimą Europos taurės turnyre patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (5/6) krepšininkai, kuriems nepavyko pratęsti dviejų laimėtų rungtynių serijos turnyre. Panevėžiečiai šį kartą svečiuose 62:90 (12:16, 19:22, 17:27, 14:25) neprilygo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (8/3) komandai. Pastaroji iškovojo trečią pergalę per paskutinius keturis mačus turnyre.
2022-01-26

Kuzminsko pastangų neužteko: UNIKS užbaigė „Lokomotiv-Kuban“ sezoną

Žygį link Vieningosios lygos trofėjaus baigė Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa. Lietuviškasis klubas išvykoje 70:74 (21:19, 23:12, 11:29, 15:14) nusileido Kazanės „Uniks“ ekipai ir pusfinalio seriją iki trijų pergalių pralaimėjo 0:3. Svečiai dar pirmojo kėlinio viduryje buvo atitrūkę dviženkliu skirtumu (15:4), o atėjus ilgajai pertraukai pirmavo 44:31. Vis dėlto Kazanės klubas įjungė aukštesnę pavarą trečiajame kėlinyje bei perėmė inicia...
2021-05-23

Unikalų Kalniečio sezoną lėmė ir svarbus pokytis: „Kiekvienas veteranas turi rasti kelią, kaip išsilaikyti“

Mantas Kalnietis aukščiausiame lygyje rungtyniauja jau penkiolika metų, bet šią savaitę atsiėmė prizą, kurio dar neteko laikyti rankose – 34-erių lietuvis išrinktas naudingiausiu Vieningosios lygos reguliaraus sezono žaidėju. Vienos stipriausių Europos lygų MVP M. Kalniečiui padėjo tapti ir vienas pokytis gyvenime, dėl kurio jis teigia besijaučiantis geriausiai per visą karjerą.
2021-05-11

Lemiamą bloką su danais prisiminęs Kalnietis: aš realiai susiknisau

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kapitonui ir Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubo įžaidėjui Mantui Kalniečiui šis pandemijos paženklintas sezonas karjeroje yra išskirtinis visomis prasmėmis.
2021-04-07

Solidaus lietuvių žaidimo nepakako – Krasnodaro ekipa baigė žygį Europoje

Žinomi Rusijos klubai išsiaiškino jėgas kovoje dėl vietos Europos taurės geriausiųjų ketverte. Lemiamame ketvirtfinalio mače lietuviškoji Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa išvykoje 78:82 (24:18, 13:23, 19:18, 22:23) nusileido Kazanės „Unics“ klubui ir seriją pralaimėjo 1:2. Krasnodaro ekipa pirmavo didžiąją pirmosios rungtynių pusės dalį, tačiau „Unics“ atsitiesė prieš pat ilgąją pertrauką, o vėliau laiminti komanda keitėsi dažnai.
2021-03-31

Lietuviai nutempė „Lokomotiv“ į lemiamą Europos taurės ketvirtfinalio mačą

Lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda Europos taurėje išgyveno kertines rungtynes ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą. Namuose 86:74 (19:20, 26:11, 22:20, 19:23) buvo nugalėta Kazanės „Unics“, tad kitame mače spręsis, kas keliaus į pusfinalį. Šiuo metu serijoje lygu – 1:1, o žaidžiama yra iki dviejų pergalių. Mantas Kalnietis žaidė vieną geriausių sezono mačų ir per 36 minutes įmetė 23 taškus (5/9 dvit., 2/4 trit., 7/8 baud.
2021-03-25

„Lokomotiv“ su lietuviais išsaugojo šansus Europos taurėje

Triuškinamą pergalę Europos taurės „Top 16“ etapo F grupėje iškovojo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (2/3) ekipa, išvykoje net 83:61 (22:14, 26:14, 19:15, 15:19) sutriuškinusi Paryžiaus „Metropolitans 92“ (3/2) klubą. Rusijos ekipa gana rami galėjo būti jau po antrojo kėlinio (48:28), o vėliau išlaikyta kieta gynyba neleido intrigai grįžti į rungtynes.
2021-03-03

VTB lygoje – solidūs lietuvių pasirodymai

VTB vieningoje lygoje sekmadienį akis į aki susitiko lietuvius savo gretose turintys klubai. Pergalę namuose šventė Krasnodaro „Lokomotiv“ (7-3), kuri 96:81 (21:21, 21:15, 25:22, 29:23) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (7-1) ekipą. Krasnodaro ekipai Mindaugas Kuzminskas per 26 minutes surinko 20 taškų (7/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus suklydo bei pats 2 sykius prasižengė.
2020-12-13

Į aikštę sugrįžęs „Lietkabelis“ nusileido lietuviškajam „Lokomotiv“

Po ilgos pertraukos į aikštę sugrįžęs Panevėžio „Lietkabelis“ (1-5) patyrė nesėkmę Europos taurės tunryre – išvykoje 90:94 (18:29, 20:23, 24:20, 28:22) nusileista Krasnodaro „Lokomotiv“ su Mantu Kalniečiu ir Mindaugu Kuzminsku. „Lietkabeliui“ tai buvo pirmosios rungtynės po trijų savaičių laikotarpio – klubą buvo pristabdęs koronaviruso protrūkis.
2020-11-18

Lietuviškasis „Lokomotiv“ Panevėžyje nušlavė „Lietkabelį“

Toliau be pergalių Europos taurės turnyre lieka Panevėžio „Lietkabelis“ (0-3). Nenado Čanako auklėtiniai C grupės rungtynėse namie neturėjo jokių vilčių prieš Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamą Krasnodaro „Lokomotiv“ (2-1). Rusijos klubas stipresnis buvo 105:76 (27:13, 32:26, 23:11, 23:26). Susitikimą stebėjo vos 748 žiūrovai. „Lokomotiv“ savo pranašumu neleido suabejoti nuo pirmų rungtynių minučių - pirmąjį kėlinį laimėjo 27:13 ir vėliau tik didino pranašumą.