Žinomi Rusijos klubai išsiaiškino jėgas kovoje dėl vietos Europos taurės geriausiųjų ketverte. Lemiamame ketvirtfinalio mače lietuviškoji Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa išvykoje 78:82 (24:18, 13:23, 19:18, 22:23) nusileido Kazanės „Unics“ klubui ir seriją pralaimėjo 1:2.

Krasnodaro ekipa pirmavo didžiąją pirmosios rungtynių pusės dalį, tačiau „Unics“ atsitiesė prieš pat ilgąją pertrauką, o vėliau laiminti komanda keitėsi dažnai. Ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus – 70:70.

Likus minutei šeimininkai buvo truktelėję į priekį, tačiau Nigelo Williamso-Gosso baudų metimai ir dvitaškis dar kartą priartino svečius – 76:77. Jordanas Morganas tada pasižymėjo į „Lokomotiv-Kuban“ krepšį, tačiau po to pataikė tik vieną iš keturių baudų metimų, o Mindaugas Kuzminskas likus žaisti 6 sekundes sugrąžino viltį savo komandai – 78:80.

Po minutės pertraukėlės Okaro White‘as sumetė baudų metimus, o Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai stebuklo nesukūrė.

Efektyviausiu mačo žaidėju tapęs M.Kuzminskas per 35 minutes atliko dvigubą dublį – 19 taškų (3/8 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 10/12 baudų metimų), atkovojo 11 ir perėmė bei prarado po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus pažeidė taisykles, išprovokavo 9 pražangas bei surinko 29 naudingumo balus.

Puikus buvo ir Mantas Kalnietis, kėsinęsis į trigubą dublį – 32 minutės, 8 taškai (2/4 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 1/1 baudos metimo) atkovojo 8 ir prarado 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų