Jonas Mačiulis ir toliau ieško savo rolės Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipoje.

Lietuvis kukliai prisidėjo prie 79:78 (19:12, 19:18, 24:18, 17:30) savo komandos pergalės prieš Astanos „Astana“ ekipą.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Mačiulis per 29 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, 4 kartus suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Lokomotiv“ dar turėjo dviženklį pranašumą (77:67), tačiau svečiai kilo į lemiamą šturmą.

Malcolmas Grantas surinko 5 taškus paeiliui, tritaškį smeigė Antonas Ponomarevas ir iš šeimininkų persvaros teliko 2 taškai (77:75).

Joe Roglandas padvigubino šeimininkų persvarą (79:75), o iki rungtynių pabaigos likus 30 sekundžių, tas pats Grantas atseikėjo dar vieną tritaškį (79:78).

Vis tik per likusį laiką nė viena iš ekipų nebepasižymėjo ir pergalę iškovojo „Lokomotiv“.

„Lokomotiv“: Joe Raglandas 29, Mardy Collinsas 14, Vladimiras Ivlevas 10.

„Astana“: Justinas Carteris 26, Malcolmas Grantas 19 (5/8 trit.), Anthony Clemmonsas ir Antonas Panomarevas po 8.