Lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda Europos taurėje išgyveno kertines rungtynes ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą.

Namuose 86:74 (19:20, 26:11, 22:20, 19:23) buvo nugalėta Kazanės „Unics“, tad kitame mače spręsis, kas keliaus į pusfinalį.

Šiuo metu serijoje lygu – 1:1, o žaidžiama yra iki dviejų pergalių.

Mantas Kalnietis žaidė vieną geriausių sezono mačų ir per 36 minutes įmetė 23 taškus (5/9 dvit., 2/4 trit., 7/8 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Mindaugas Kuzminskas per 32 minutes pelnė 15 taškus (1/4 dvit., 2/4 trit., 7/8 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, blokavo metimą, išprovokavo 9 pražangas, išnaudojo pražangų limitą bei surinko 15 naudingumo balų.

Krasnodaro komandoje su 25 taškais rezultatyviausias buvo Nigelas Williamsas-Gossas (4/4t trit.), 9 taškus pelnė Drew Gordonas (7 atk. kam.). „Unics“ klube išsiskyrė Jamaras Smithas (20 tšk., 4/4 trit.) ir Okaro White’as (13 tšk., 6 atk. kam.).