Eigirdas Žukauskas žaidė nuostabias rungtynes, fiksavo karjeros rekordus, tačiau to neužteko Kazio Maksvyčio treniruojamos Permės „Parma“ pergalei Vieningoje lygoje.

„Parma“ (7/11) svečiuose 68:85 (12:17, 19:28, 20:15, 17:15) turėjo pripažinti Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (13/6) ekipos pranašumą.

E.Žukauskas per 32 minutes pelnė 32 taškus (8/11 dvit., 2/3 trit., 10/11 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 4 – prasižengė, provokavo 8 pražangas ir surinko 37 naudingumo balus.

Jam tai ir rezultatyviausios, ir efektyviausios karjeros rungtynės Vieningoje lygoje. Ankstesnis rekordas siekė 24 taškus bei 25 naudingumo balus.

Kitas „Parma“ lietuvis Adas Juškevičius per 18 minučių įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/3t trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 perdavimus, tiek pat kartų klydo bei prasižengė, surinkdamas 2 naudingumo balus.

„Lokomotiv-Kuban“ į pergalę vedė rezultatyviausią sezono mačą žaidęs Mantas Kalnietis. Jo sąskaitoje per 31 minutę – 23 taškai (5/6 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai, 4 klaidos, 4 išprovokuotos pražangos bei 28 naudingumo balai.

Mindaugas Kuzminskas per 29 minutes pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tiek pat sykių klydo, išrašė bloką, perėmė kamuolį, sykį prasižengė, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 17 naudingumo balų.

Krasnodaro komandai 13 taškų pridėjo Nigelas Williamsas-Gossas, 12 – Vladislavas Emčenka, o „Parma“ ekipoje be E.Žukausko dviženklio rezultatyvumo nesurinko niekas. 9 taškai – Mareko Mejerio sąskaitoje, kova dėl kamuolių išsiskyrė Vladimiras Ivlevas (10 atk. kam., 2 tšk.).