Puolime strigęs „Lietkabelis“ neturėjo daug šansų Krasnodare

Skaudų pralaimėjimą Europos taurės turnyre patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (5/6) krepšininkai, kuriems nepavyko pratęsti dviejų laimėtų rungtynių serijos turnyre. Panevėžiečiai šį kartą svečiuose 62:90 (12:16, 19:22, 17:27, 14:25) neprilygo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (8/3) komandai.

Pastaroji iškovojo trečią pergalę per paskutinius keturis mačus turnyre.

Rungtynes šešiais taškais be atsako pradėjo aikštės šeimininkai (0:6). Nors Panevėžio klubas netrukus atsitiesė ir surengė dvi rezultatyvias atakas iš eilės (4:6), tačiau skirtumas greitai vėl išaugo (4:11)

. Ketvirčio antroje pusėje „Lietkabelis“ sugebėjo pristabdyti varžovus ir priartėjo iki 2 taškų (12:14). Visgi, kėlinio pabaigoje Erricko McCollumo dvitaškis suteikė didesnę persvarą rusams – 12:16. Antrojo ketvirčio pradžia svečiams nieko gero nežadėjo. Krasnodaro klubas surengė spurtą 9:0 ir pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (14:25).

Nepaisant to, panevėžiečiai baltos vėliavos anksčiau laiko kelti neketino. Pastarieji kėlinio pabaigoje sugebėjo sumažinti deficitą iki 2 taškų (31:33). Vis dėlto, paskutinėmis sekundėmis nepavyko apsiginti, pražanga leido oponentams padidinti skirtumą, o vėliau klaida kainavo dar du taškus ir pirmoji mačo dalis baigėsi Lietuvos atstovams turint 7 taškų deficitą – 31:38.

Po didžiosios pertraukos sunkumų ir toliau puolime turėjęs Panevėžio klubas ilgai neatsilaikė. Varžovai ėmė sparčiai didinti atstumą (33:46). Trečią kėlinį Rusijos ekipa uždarė atkarpa 8:0, kuri leido nutolti iki 17 taškų – 48:65.

Vėliau nugalėtojas klaustukų jau nebekėlė.

„Lokomotiv-Kuban“: Dariusas Thompsonas (6 rez. perd.) ir Errickas Mccollumas po 15, Stanislavas Ilnickis 14, Andrejus Martiukas (10 atk. kam.) ir Vladislavas Jemčenka po 11.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius 15 , Panagiotis Kalaitzakis 12 (7 atk. kam..), Kristupas Žemaitis 9 (5 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius 7, Kasparas Bėrzinis.