joventut

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joventut“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joventut“.

Liūdna tradicija: persvarą vėl iššvaistę „Vilkai“ namuose pralaimėjo „Joventut“ klubui

Vilniaus „Wolves“ (4/7) Europos taurėje patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai namuose 79:94 (20:15, 23:26, 21:30, 15:23) pripažino Badalonos „Joventut“ (7/5) pranašumą. Kaip jau tampa įprasta, „Wolves“ palūžo antroje mačo pusėje. Po pirmojo kėlinio sostinės klubas pirmavo 20:15, o įpusėjus rungtynėms – 43:41. Trečiajame kėlinyje „Wolves“ buvo įgiję 8 taškų persvarą, tačiau visą ją išbarstė ir po 30 min.
2023-12-20

Kemzūra po nesėkmės Ispanijoje: „Apmaudžios mums rungtynės“

Vilniaus „Wolves“ komanda trečiadienį buvo arti pirmosios pergalės Europos taurės turnyre. Tačiau Kęstučio Kemzūros auklėtiniai po pratęsimo pripažino Badalonos „Joventut“ ekipos pranašumą. Nepaisant nesėkmės, treneris didžiuojasi savo komanda. „Apmaudžios mums rungtynės. Manau, kad turėjome gerus šansus šįvakar laimėti, bet šiek tiek pritrūko. Didžiuojuosi savo komandos vyrais dėl to, kaip ji kovėsi kiekvienoje pozicijoje.
2023-10-19

„Wolves“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau krito nuo ispanų rankos per pratęsimą

Antrąjį pralaimėjimą Europos taurėje patyrė Vilniaus „Wolves“. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai išvykos rungtynėse ilgą laiką pirmavo prieš tituluotą Badalonos „Joventut“ klubą, tačiau galiausiai pralaimėjo po pratęsimo 107:98 (21:17, 25:24, 18:24, 24:23, 10:19) Nuo pat mačo pradžios aikštėje vyko atkakli kova.
2023-10-18

„Barcelona“ ruošiasi mokėti solidžią išpirką už „Joventut“ puolėją

Priekinės linijos dėlionę sprendžianti Barselonos „Barcelona“ turėtų prisivilioti jauną vietinį žaidėją. Katalonijos radijas „Esport3“ skelbia, kad Badalonos „Joventut“ garbę ginantis Joelis Parra kelsis į Ispanijos čempionų gretas, o už jį katalonai sumokės net 1 mln. eurų siekiančią išpirką. 23 metų 202 cm ūgio J. Parra prabėgusiame sezone Europos taurėje per 26 minutes rinko 12,9 taško (49 procentai tritaškių), 3,9 atkovoto kamuolio, 1,2 rezultatyvaus perdavimo bei 14,4 naudingumo balo.
2023-06-30

Šaro kariaunai Ispanijoje – „Unicaja“ klubo barjeras

„Barcelona“ klubo, kuris Ispanijos „Endesa“ lygos ketvirtfinalyje lengvai sudorojo „Valencia“ ekipą, pusfinalyje laukia rimtesnis išbandymas. Katalonijos komanda galynėsis su puikios sportinės formos esančiais Malagos „Unicaja“ krepšininkais. Pastariesiems „Barca“ šį sezoną jau nusileido Karaliaus taurės (Copa del Rey) turnyre. Kitame pusfinalyje Eurolygos čempionas Madrido „Real“ sieks palaužti Badalonos „Joventut“ pasipriešinimą.
2023-06-06

Likus žingsniui iki finalo Šaras gyrė auklėtinius: „Jie žinojo, kad reikia aukotis“

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ trečiadienio vakarą laimėjo trečiąsias Ispanijos krepšinio lygos pusfinalio serijos rungtynes prieš Badalonos „Joventut“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1. Mačas klostėsi atkakliai, tačiau Šaro auklėtiniai visada išlaikė kad ir nedidelį, bet pranašumą. Galiausiai jie solidžiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę 83:77. Po susitikimo Š. Jasikevičius negailėjo pagyrų auklėtiniams.
2022-06-09

Šaro auklėtiniai suklupo Barselonos derbyje

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (19/5) patyrė nesėkmę Ispanijos lygoje. Lietuvio klubas svečiuose 72:83 (17:20, 17:30, 19:13, 19:20) pripažino Badalonos „Joventut“ (17/8) pranašumą. Rokas Jokubaitis pralaimėjusiems nepadėjo dėl peties traumos. „Barcelona“ komanda per paskutinius tris kėlinius nei karto nepirmavo ir vienu metu atsiliko 17 taškų. Jie problemų prisidarė jau pirmoje mačo pusėje. Štai antrajame kėlinyje į savo krepšį leido varžovams įmesti net 30 taškų.
2022-03-27

Po pertraukos spurtavęs „Lietkabelis“ patiesė varžovus iš Ispanijos

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai toliau stebina sėkmingu žaidimu Europos taurės varžybose. Šeštose A grupės rungtynėse „Lietkabelis“ (3/3) savo arenoje rezultatu 87:77 (20:13, 21:24, 20:12, 26:28) nugalėjo vieną garsiausių Ispanijos klubų Badalonos „Joventut“ (4/2). Susitikimo pradžioje šešis taškus surinko Gabrielius Maldiūnas, kurio dėka šeimininkai pirmavo 6:2. Ispanai vėliau rezultatą trumpam persvėrė, bet du Vytenio Lipkevičiaus tritaškiai grąžino „Lietkabelio“ klubui iniciatyvą i...
2021-12-08

„Lietkabelis“ pasitinka komandiniu žaidimu garsėjančius ispanus

Po beveik mėnesio pertraukos Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa grįžta į savo namų aikštelę – „Cido“ areną. Tiesa, grįžta paskutinį kartą šiemet, kadangi kitas mačas savų žiūrovų akivaizdoje bus žaidžiamas tik sausio 3-ąją. Paskutinis oponentas Panevėžyje aukščiausio kalibro – Europos taurės A grupėje pirmaujanti Badalonos „Joventut“ ekipa, kuri per 5 turus pasiekė 4 pergales.
2021-12-07

Panevėžio „Lietkabelis“ pradeda kovas Europos taurėje

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai trečiadienį pradės mūšius Europos taurės (angl. „Basketball EuroCup“) turnyre. Pirmajame ture panevėžiečiai svečiuose išbandys jėgas su Vroclavo „Sląsk“ (Lenkija). Tai bus A grupės rungtynės.