Antrąjį pralaimėjimą Europos taurėje patyrė Vilniaus „Wolves“. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai išvykos rungtynėse ilgą laiką pirmavo prieš tituluotą Badalonos „Joventut“ klubą, tačiau galiausiai pralaimėjo po pratęsimo 107:98 (21:17, 25:24, 18:24, 24:23, 10:19)

Nuo pat mačo pradžios aikštėje vyko atkakli kova. Po E.Mockevičiaus taškų paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis „Wolves“ pirmavo  21:17.

Vilniaus komanda antrajame ketvirtyje atsakydavo į kiekvieną varžovo bandymą priartėti, o priešpaskutinę minutę po R.Sulaimono tritaškio „Wolves“ buvo priekyje jau ir 46:36, o galiausiai komandos ilsėtis išėjo vilniečiams pirmaujant 46:41.

Po didžiosios pertraukos „Wolves“ laimėjo atkarpą 14:2, po kurios likus žaisti 2:19 minutėms pirmavo 85:81.„Joventut“ tada įmetė keturis taškus be atsako ir išsiveržė į priekį, bet likus 56 sekundėms rezultatą vėl persvėrė R.Sulaimonas – 87:86.

Likus 20 sekundžių Ch.Mekowulu pataikė vieną baudos metimą ir Vilniaus pranašumas didėjo iki dviejų taškų. Tačiau A.Tomičius tuomet likus trejoms sekundėms rezultatą lygino. L

emiamoje atakoje R.Sulaimonas buvo netikslus ir komandoms teko žaisti pratęsimą. „Wolves“ pratęsime paskutinį kartą pirmavo sužaidus daugiau nei minutę, kai rezultatas buvo 92:91. Po to šeimininkai perėmė iniciatyvą ir D.Thomaso taškai priešpaskutinę minutę didino „Wolves“ deficitą iki septynių taškų. Per likusias 74 sekundes „Wolves“ neišsigelbėjo.

„Joventut“ kitas rungtynes Europos taurė išvykoje žais su Venecijos „Umana Reyer“ krepšininkais, o „Wolves“ savo arenoje susitiks su Stambulo „Bešiktaš“ ekipa.

„Joventut“: Vladimiras Brodziansky 22 (3/5 dvit., 4/4 trit., 6 atk. kam.), Josepas Busquetsas 18 (3/5 trit.), Pau Ribas 17 (3/3 trit., 4 rez. perd.), Deshaunas Thomas 16 (4/11 dvit.), Yannickas Kraagas 12 (5/7 dvit., 7 atk. kam.), Ante Tomičius 10 (4/9 dvit., 9 atk. kam., 4 kld.)

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 21 (5/14 dvit., 2/9 trit.), Tre'shawnas Thurmanas 20 (4/8 dvit., 4/7 trit., 6 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas 12 (1/5 dvit., 1/6 trit., 4 rez. perd., 5 kld.), Eigirdas Žukauskas 11 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 10 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Christianas Mekowulu (1/7 dvit., 11 atk. kam., 4 blk.) ir Egidijus Mockevičius (4/6 dvit., 7 atk. kam.) po 8.