22
Vilniaus „Wolves“ – Badalonos „Joventut“  (Irmantas Gelūnas/ BNS nuotr.)

Liūdna tradicija: persvarą vėl iššvaistę „Vilkai“ namuose pralaimėjo „Joventut“ klubui

Geriausi epizodai, trenerių komentarai, fotogalerija

Vilniaus „Wolves“ (4/7) Europos taurėje patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai namuose 79:94 (20:15, 23:26, 21:30, 15:23) pripažino Badalonos „Joventut“ (7/5) pranašumą.

22

Kaip jau tampa įprasta, „Wolves“ palūžo antroje mačo pusėje. Po pirmojo kėlinio sostinės klubas pirmavo 20:15, o įpusėjus rungtynėms – 43:41.

Trečiajame kėlinyje „Wolves“ buvo įgiję 8 taškų persvarą, tačiau visą ją išbarstė ir po 30 min. „Joventut“ jau pirmavo 71:64.

Ketvirtajame kėlinyje turtingiausio Lietuvos žmogaus Gedimino Žiemelio valdomi „Vilkai“ galutinai palūžo – likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos svečiai iš saulėtosios Ispanijos pirmavo 90:74 ir rungtynių likimas buvo nuspręstas.

Primename, kad į Europos taurės aktrintamąsias varžybas pateks 6 geriausios grupės komandos.

„Wolves“: Džordže Gagičius 16 (20 min., 4 atk. kam., 21 n.b.), Tre‘Shawnas Thurmanas 14, Christianas Mekowulu ir Arnas Beručka – po 12, Regimantas Miniotas 10, Vaidas Kariniauskas 7 (12 rez. perd., 18 n.b.).

„Joventut“: Andresas Felizas 18 (4/5 trit., 5 atk. kam., 10 rez. perd., 30 n.b.), Andrew Andrewsas (3/4 trit.) ir Ante Tomičius – po 15, Tyleris Cookas 12, Yannickas Kraagas 11.