Pratęsimo dramoje San Franciske „Golden State Warriors“ 132:126 (30:40; 32:25; 24:32; 35:24; 11:5) palaužė Bostono „Celtics“ krepšininkus.

Nugalėtojus į pergalę vedė Stephenas Curry, kuris pelnė 33 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir padavė 6 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Bostono ekipos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Derrickas White'as, kurio sąskaitoje – 30 taškų, 7 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Warriors“ komanda panaikino trečiajame kėlinyje turėtą 17 taškų deficitą ir Stepheno Curry tritaškis likus 1:36 minutei lygino rezultatą.

Per likusį laiką nei vienas klubas nepelnė taškų ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jame vėl lyderio vaidmens ėmėsi S. Curry. Gynėjas likus 39 sekundėms dvitaškiu didino komandos pranašumą iki keturių taškų. Kitoje atakoje Alas Horfordas braukė skirtumą iki minimalaus, bet likus 12 sekundžių S. Curry taip pat atsakė tolimu metimu.

Bostonas per likusį laiką neišsigelbėjo.

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (3 atk. kam., 6 rez. perd.), Klay Thompsonas 24 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Jonathanas Kuminga 17 (7 atk. kam.), Dario Šaričius 11 (6 atk. kam.), Mosesas Moody  ir Trayce'as Jacksonas-Davisas po 10, Chrisas Paulas 9 (7 atk. kam., 12 rez. perd.).

„Celtics“: Derrickas White'as 30 (7 atk. kam.), Jaylenas Brownas 28 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 15 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jrue Holiday (7 atk. kam., 1 rez. perd.) ir Alas Horfordas (12 atk. kam., 6 rez. perd.) po 13, Paytonas Pritchardas 11, Neemiasas Queta 10 (10 atk. kam.).