Trečiajį pralaimėjimą į savo sąskaitą Ispanijos nacionalinėse pirmenybėse netikėtai įsirašė Madrido „Real“ (10/3) klubas, kuriame rungtyniauja Martynas Pocius. Išvykoje žaidę Pablo Laso auklėtiniai 75:78 (17:22, 19:17, 21:22, 18:17) pralaimėjo Badalonos „Fiatc Mutua Joventut“ komandai.

Vos keturioliktą vietą Ispanijos čempionate užimanti „Fiatc Mutua Joventut“ ekipa pirmavo nuo pat pirmojo kėlinio, kuomet po dešimties minučių turėjo penkių taškų persvarą. Madrido krepšininkai rezultatą sugebėjo išlyginti tik likus žaisti šešias minutes iki rungtynių pabaigos (61:61), tačiau aikštės šeimininkai netikėtai spurtavo 9:2 ir įgijo septynių taškų pranašumą (70:63). Svečiai neketino nuleisti rankų ir likus žaisti 45 sekundes po Felipe Reyeso metimo įgijo 1 taško persvarą (75:74). Aikštėje prasidėjo pražangų ir baudų metimų maratonas, kuriame tikslesni buvo Badalonos krepšininkai, nugalėję „Real“ rezultatu 78:75.

Martynas Pocius per 20 minučių į varžovų krepšį įmetė 10 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/3 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, dusyk prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

„Fiatc Mutua Joventut“: Albertas Oliveris 14, Davidas Jelinekas 13, Latavious Williamsas 10 (5/6 dvit., 7 atk. kam., 17 naud. bal.), Eulas Baezas ir Derrickas Obasohanas po 8.

„Real“: Sergio Lullas 15 (5/9 dvit., 5/9 baud. met.), Nikola Mirotičius 12 (8 atk. kam.), Martynas Pocius ir Felipe Reyesas po 10.