Berlyno „Alba“ klubas patyrė pralaimėjimą namuose, įtemptose ir nervingose rungtynėse rezultatu 59:67 (16:13, 14:18, 15:16, 14:20) nusileidęs C grupės autsaideriams Liublianos „Union Olimpija“ krepšininkams.

Tačiau pralaimėjimą patyrė ir Badalonos „Joventut“ krepšininkai, kurie po reguliaraus sezono taip pat turi 4 pergales. Kadangi Vokietijos ekipa dusyk nugalėjo ispanus, jie ir pateko į kitą Eurolygos etapą Top-16.

Vokietijos krepšininkai sėkmingai pradėjo susitikimą ir išsiveržė į priekį 12:3. Tačiau „Olimpija“ auklėtiniai nesirengė pasiduoti. Jie atkakliai mažino skirtumą ir jau antrojo kėlinuko pabaigoje įgijo pranašumą bei ilsėtis išėjo pirmaudami 31:30.

Nerezultatyvus ir įtemptas krepšinis tęsėsi po didžiosios pertraukos. Pirmaujanti komanda ne vieną sykį keitėsi, o prieš lemiamą ketvirtį pranašumas priklausė slovėnams - 47:45. Paskutiniame kėlinuke tikslių tolimų metimų dėka „Olimpija“ ekipa padidino persvarą iki 8 taškų (56:48), o „Alba“ komanda pasivyti svečių jau nebesugebėjo. Liublianos klubas šventė antrąją pergalę Eurolygoje - 67:59.