Sekmadienį aukščiausioje Ispanijos krepšinio lygoje žaidė šeši lietuviai. Geriausiai sekėsi Deividui Dulkiui, pelniusiam 16 taškų.

29-erių lietuvis aikštėje praleido 33 minutes ir komandoje buvo antras pagal rezultatyvumą.

Daugiau taškų už D. Dulkį pelnė Mickey McConnellis (24). Krepšininkas pataikė visus penkis dvitaškius ir visas penkias baudas, atliko 10 rezultatyvių perdavimų. 17 taškų pridėjo Shayne’as Whittingtonas, pataikęs visus šešis dvitaškius ir atkovojęs šešis kamuolius.

Kitas Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ lietuvis Eimantas Bendžius žaidė 31 minutę ir surinko septynis taškus, atkovojo penkis kamuolius. E. Bendžiaus aikštėje praleistas laikas – geriausias komandoje. Kai lietuvis rungtyniavo, „Rio Natura Monbus Obradoiro“ laimėjo 18 taškų.

D. Dulkys ir E. Bendžius smarkiai prisidėjo prie sunkios pergalės – 83:82 svečiuose padėjo įveikti Badalonos „Joventut“.

Mariaus Grigonio Tenerifės „Iberostar“ taip laimėjo tašku – 65:64 namie nugalėjo Saragosos CAI, kurios garbę gina du lietuviai.

M. Grigonis žaidė 21 minutę, pelnė tris taškus. Lietuvių kilmės amerikietis Timas Abromaitis per 26 minutes surinko 19 taškų, pataikęs penkis tritaškius iš devynių.

Saragosos komandai Martynas Gecevičius įmetė aštuonis, Adas Juškevičius – šešis taškus. M. Gecevičius aikštėje praleido 36 minutes, A. Juškevičius – 29.

CAI gretose rezultatyviausiai rungtyniavo buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkas Stevanas Jelovacas (15 taškų).

Sunkią pergalę iškovojo Madrido „Real“, 101:99 svečiuose nugalėjęs Fuenlabrados „Montakit“.

Nugalėtojams Jonas Mačiulis taškų nepelnė. Lietuvis aikštėje praleido 15 minučių.

„Iberostar“ (19 pergalių / 7 pralaimėjimai) pirmauja Ispanijos lygoje „Real“ (18/7) užima trečiąją vietą, „Rio Natura Monbus Obradoiro“ (8/17) – 14-ąją, CAI (8/18) – priešpaskutinę, 16-ąją.