timas abromaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „timas abromaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „timas abromaitis“.

18 minučių žaidęs Deividas Gailius – naudingiausias pergalingose rungtynėse

Neseniai traumą išsigydęs Deividas Gailius buvo naudingiausias rungtynėse. Lietuvis padėjo savo komandai iškovoti pergalę Ispanijos lygoje – Burgoso „San Pablo“ namuose 96:88 (19:18, 30:20, 26:14, 21:36) nugalėjo Saragosos „Tecnyconta“ krepšininkus. Šeimininkai atliko 18, svečiai – 10 rezultatyvių perdavimų. D. Gailius aikštėje praleido 18 minučių, per kurias pelnė 16 taškų, pataikęs penkis dvitaškius iš šešių ir išprovokavęs penkias pražangas. Deividas buvo naudingiausias rungtynėse.
2018-05-06

Du lietuvius turinti komanda Ispanijos čempionatą pradėjo pralaimėjimu

Savaitgalį startavo Ispanijos ACB lyga. Ją nesėkme pradėjo du lietuvius turinti Burgoso „San Pablo“, sekmadienį namie 65:81 (16:19, 10:19, 19:19, 20:24) pralaimėjusi Tenerifės „Iberostar“ krepšininkams. Šeimininkai pirmajame kėlinyje buvo priekyje 14:9, 16:11. Tačiau tada „Iberostar“ spurtavo 11:0 (22:16). Tenerifės krepšininkai po pirmosios rungtynių pusės turėjo 12 taškų pranašumą – 38:26. Po pertraukos „Iberostar“ užtikrintai kontroliavo situaciją.
2017-10-01

Ispanijoje siautė Deividas Dulkys

Sekmadienį aukščiausioje Ispanijos krepšinio lygoje žaidė šeši lietuviai. Geriausiai sekėsi Deividui Dulkiui, pelniusiam 16 taškų. 29-erių lietuvis aikštėje praleido 33 minutes ir komandoje buvo antras pagal rezultatyvumą. Daugiau taškų už D. Dulkį pelnė Mickey McConnellis (24). Krepšininkas pataikė visus penkis dvitaškius ir visas penkias baudas, atliko 10 rezultatyvių perdavimų. 17 taškų pridėjo Shayne’as Whittingtonas, pataikęs visus šešis dvitaškius ir atkovojęs šešis kamuolius.