iberostar

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „iberostar“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „iberostar“.

Oficialu: „Žalgiryje“ – pirmasis naujokas

Kauno „Žalgirio“ klubas turi pirmą sezono naujoką. Nuo kito sezono žaliai baltų garbę gins amerikietis Tyleris Cavanaugh, su kuriuo Lietuvos čempionai pasirašė sutartį pagal formulę „2+1“. 2020–2021 m. sezone būsimas žalgirietis rungtyniavo Tenerifės „Iberostar“ komandoje. Kanarų salų klubas ACB lygoje užkopė į neregėtas aukštumas ir pirmą kartą istorijoje žaidė čempionato pusfinalyje, kuriame po trijų rungtynių serijos 1-2 nusileido „Barcelona“ krepšininkams.
2021-06-15

Buvęs žalgirietis White'as su klubu triumfavo FIBA Tarpžemyninėje taurėje

Antrą kartą savo klubo istorijoje FIBA Tarpžemyninės taurės nugalėtoja tapo Tenerifės „Iberostar“ ekipa. Buvusio Kauno „Žalgirio“ puolėjo Aarono White'o atstovaujama komanda finale po atkaklios kovos nugalėjo Bolonijos „Virtus“ klubą – 80:72. A.White'as sužaidė geras rungtynes: per 27 minutes pelnė 10 taškų, atkovojo 7 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų. Turnyro, kuris vyko būtent Tenerifės saloje, MVP tapo 23 taškus finale pelnęs veteranas Marcelinho Huertasas.
2020-02-10

Su „Rytu“ siejamas Edgaras Želionis: niekur neskubu

Edgaras Želionis antrą vasarą iš eilės siejamas su Vilniaus „Rytu“. Sėkmingą sezoną sužaidęs 29-erių krepšininkas neslepia turįs pasiūlymų, bet jų priimti kol kas neskuba. Dėmesio netrūksta Portalo tv3.lt šaltinių duomenimis, E. Želionio agentas pietavo su „Ryto“ viceprezidentu Linu Kleiza. Esą krepšininko ir klubo derybos pasistūmėjusios. E. Želionio agentas latvis Raivis Ušackis 15min.lt sakė, kad „Ryto“ pasiūlymas – ne vienintelis, kurį ant stalo turi krepšininkas.
2018-07-02

18 minučių žaidęs Deividas Gailius – naudingiausias pergalingose rungtynėse

Neseniai traumą išsigydęs Deividas Gailius buvo naudingiausias rungtynėse. Lietuvis padėjo savo komandai iškovoti pergalę Ispanijos lygoje – Burgoso „San Pablo“ namuose 96:88 (19:18, 30:20, 26:14, 21:36) nugalėjo Saragosos „Tecnyconta“ krepšininkus. Šeimininkai atliko 18, svečiai – 10 rezultatyvių perdavimų. D. Gailius aikštėje praleido 18 minučių, per kurias pelnė 16 taškų, pataikęs penkis dvitaškius iš šešių ir išprovokavęs penkias pražangas. Deividas buvo naudingiausias rungtynėse.
2018-05-06

Eimantas Bendžius buvo rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynėse

Ispanijos krepšinio lygoje galingas rungtynes sužaidė Eimantas Bendžius. Lietuvis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias mače, bet to Obradoiro „Monbus“ pergalei nepakako. E. Bendžiaus komanda svečiuose po pratęsimo 99:107 (32:26, 15:19, 22:22, 24:26, 6:14) neatsilaikė prieš San Sebastiano „Delteco GBC“. „Monbus“ atliko 23 rezultatyvius perdavimus, „Delteco GBC“ – 14. E. Bendžius žaidė 35 minutes, per kurias pelnė 20 taškų.
2018-04-15

Lietuvių kelyje – nežinomas Kosovas ir pažįstama Lenkija

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda kelionę į 2019 metų pasaulio čempionatą. Mūsų šalies nacionalinė komanda Europos zonos atrankos rungtynėse penktadienį ir sekmadienį išbandys jėgas su Kosovo (svečiuose) ir Lenkijos (namie) ekipomis. Šias dvikovas tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt, „Viasat Sport Baltic“ ir TV3 kanalai. Taip pat bus transliuojami dar trys atrankos mačai.
2017-11-23

„Neptūno“ puolimo banga Klaipėdoje be gailesčio nušlavė turkus – 114:73

Klaipėdos „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos turnyre iškovojo didžiausią pergalę – įspūdingą puolimo bangą pademonstravę Kazio Maksvyčio auklėtiniai Klaipėdoje 41 taško skirtumu 114:73 nukovė svečius iš Turkijos – „Gaziantep“ krepšininkus. Klaipėdos sirgaliai džiūgauja – FIBA Čempionų lygos turnyre iškovota trečioji pergalė, padėjusi prasibrauti į turnyro lyderių gretas. Dvikova prasidėjo taškų lenktynėmis – vyko greitas ir daugiau puolimu paremtas krepšinis.
2017-11-01

Rezultatyvus Eimanto Bendžiaus žaidimas neišgelbėjo Barselonoje

Eimantas Bendžius buvo vienas rezultatyviausių Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ krepšininkų, bet to nepakako – lietuvio komanda patyrė skaudų pralaimėjimą Barselonoje. „Monbus Obradoiro“ sekmadienį vakare nusileido 58:102 (15:20, 7:29, 17:29, 19:24). „Barcelona“ pataikė 23 dvitaškius iš 39 (59 procentai), 15 tritaškių iš 27 (56 proc.
2017-10-15

Du lietuvius turinti komanda Ispanijos čempionatą pradėjo pralaimėjimu

Savaitgalį startavo Ispanijos ACB lyga. Ją nesėkme pradėjo du lietuvius turinti Burgoso „San Pablo“, sekmadienį namie 65:81 (16:19, 10:19, 19:19, 20:24) pralaimėjusi Tenerifės „Iberostar“ krepšininkams. Šeimininkai pirmajame kėlinyje buvo priekyje 14:9, 16:11. Tačiau tada „Iberostar“ spurtavo 11:0 (22:16). Tenerifės krepšininkai po pirmosios rungtynių pusės turėjo 12 taškų pranašumą – 38:26. Po pertraukos „Iberostar“ užtikrintai kontroliavo situaciją.
2017-10-01

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.