Antrą kartą savo klubo istorijoje FIBA Tarpžemyninės taurės nugalėtoja tapo Tenerifės „Iberostar“ ekipa. Buvusio Kauno „Žalgirio“ puolėjo Aarono White'o atstovaujama komanda finale po atkaklios kovos nugalėjo Bolonijos „Virtus“ klubą – 80:72.

A.White'as sužaidė geras rungtynes: per 27 minutes pelnė 10 taškų, atkovojo 7 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

Turnyro, kuris vyko būtent Tenerifės saloje, MVP tapo 23 taškus finale pelnęs veteranas Marcelinho Huertasas. Trečią vietą keturių komandų turnyre užėmė Buenos Airių „San Lorenzo“ klubas, rezultatu 96:90 įveikęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) G lygos „Rio Grande Valley Vipers“ komandą.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 15, Giampaolo Ricci ir Julianas Gamble'as po 12, Devynas Marble'as ir Stefanas Markovičius po 11. „Iberostar“: Marcelinho Huertasas 23, Giorgi Shermadini 18, Sasu Salinas 12, Aaronas White'as 10.

„Iberostar“: Marcelinho Huertasas 23, Giorgi Shermadini 18, Sasu Salinas 12, Aaronas White'as 10.