jamesas cooke

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jamesas cooke“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jamesas cooke“.

Skaudžiau nebūna: per anksti pergale patikėjęs prancūzas prarado pasaulio čempionato auksą

Meksikoje pasibaigusio 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionato vyrų varžybų nugalėtoju po neįtikėtino sprinto finiše tapo britas Jamesas Cooke'as. Kova dėl aukso medalio žiūrovams padovanojo netikėtiną atomazgą. 15-as bėgimo ir šaudymo rungtį pradėjęs V. Prades'as ketvirtojo rato viduryje aplenkė tuo metu pirmavusį ukrainietį Pavlo Tymoščenką ir per anksti patikėjęs savo pergale net pamojavo žiūrovams pergalingai iškeltu kumščiu.
2018-09-14

Justinas Kinderis Europos čempionate – penktas

Minske šiandien vyko šiuolaikinės penkiakovės Europos čempionato vyrų varžybų finalas, kuriame dalyvavo Justinas Kinderis. Plaukimo rungtyje lietuvis distanciją įveikė per 2 min. 08,72 sek. (27 vieta) ir pelnė 293 taškus. Pirmuoju varžybų lyderiu tapo britas Jamesas Cooke'as (1 min. 59,01 sek.), pelnęs 312 taškų.
2017-07-23

Planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų finale Justinas Kinderis užėmė tryliktą vietą

Sarasotoje (JAV) vykstančiame 2016 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų finale tryliktą vietą tarp 36 dalyvių vyrų varžybose su 1450 taškų užėmė Justinas Kinderis. Po pagrindinio fechtavimosi etapo Lietuvos sportininkas su 18 pergalių ir 35 galimų buvo devynioliktas (208 tšk.), plaukime tenkinosi 29-a pozicija (2 min. 08,17 sek.; 316 tšk.) ir tašką pelnė papildomose fechtavimo varžybose. Jojime J. Kinderio rezultatas buvo devynioliktas (286 tšk.